*Aspirante optimiste >20 ani (46)*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Billy, imi pare rau ca treci prin asa o nesiguranta. Cum a fost presupusul ciclu? Rosu sau maroniu?



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Clau, abia astept maine sa ne dai vestea de II.
pentru razvanel si pentru surioara care e pe drum.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, ce mult imi doresc sa aflu maine ca avem vreo 3-4 teste pozitive!! Macar!!!
V-am zis, asa imi incarca bateriile!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, mie-mi spui. Parca mi se pare totul posibil si prind aripi cand vad multe gravidute.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

Ioana, ai dreptate... ar trebui sa o las mai moale, ce-o fi o fi pana la urma. Imi doresc atat de mult un bb, incat este posibil sa-mi fi indus singura starile. Trebuie sa am rabdare. Oricum, este prima luna cand incerc, dupa cate am obs pe aici sunt fete care se straduiesc cu lunile sa prinda momentul propice, incat chiar cred ca as fi norocoasa sa-mi iasa din prima.

Olivia, scurgerile au fost cu dureri ca de menstra, cantitate mare, rosii si cu tesut, dupa care din cat au fost de hotarate s-au transformat brusc in scurgeri usoare maronii, pe care le-am avut inclusiv ieri, doar pe hartia igienica.

Am mai gasit pe forum pe cineva care a avut scurgerile serioase si totusi a nascut, asta mai imi alimenteaza speranta, ca nu-i inca totul pierdut pt. luna asta.

Va multumesc pt. sfaturi.

http://tt.lilypie.com/NTmsp2.png

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Madutza, decat sa te nelinistesti atat mai bine fa si tu un testuletz maine dimineata. Ca maine va fi ziua -utelor. Sunt sigura ca vor fi multe, multe.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

olivia, sa te auda DD si sa se umple pagina de maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Billy, sa dea DD sa fie asa cum iti doresti. Cum zice si Ioana, sa nu-ti faci prea multe iluzii ca totusi sangerarea nu e buna, si testul negativ iar nu e de bine. Dar trebuie sa fii optimista, e abia prima luna, sa stii ca e placuta munca pentru bebe Lasa ca acusi te vezi cu burtik mare, mare.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

stiu pe cineva care de-abia astepta sa mai facem o tura! De cand cu potentialul bb si cu starile mele, s-a domolit ritmul... dar daca ar fi sa reinceapa, mama-mama ce fericire!!

http://tt.lilypie.com/NTmsp2.png

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Billy. Pai ce faci, il lasi s-astepte? Spor la .



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput