FIV 99

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Cris86 la asa rezultat 14 ovocite toate fecundate oricum te poti considera o adolescenta si apoi eu am 34 da' tot tinerica ma cred,ma simt si zice lumea ca si arat...ce modesta sunt...da na, spiritul sa fie tanar, nu?
Sherica nu te mai vaita, trece totul la lista sacrificii pt bebe ca io asa fac si sa vezi ca e luuuungaaa da' merita!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Ce de vesti bune si incurajatoare de creste inimioara in mine!!!Madalina28 meriti si tu toate laudele,tinem pumnii in continuare!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Madalina 28 , felicitari super bine ,sa dea DD sa se fecundeze si la tine toti.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

M oanasa fie intr-un ceas bun!!! Deci maine pe 24 te astept tot cu vesti bunepe amandoi obrajorii!!
Crissuper embrioni, ma bucur enorm pentru tine!!! dar nu scapi de piticii mei: endometrul cat era???Joi faci ET
Madalinae super bine iubito!!! Endometrul mai creste, oricum deja e bun de ET+ca mai stai aproape o saptamana, o sa-ti inghita embrionii, asa ca iti mai ramane sa te rogi la DD sa fie gemeni
adhnanaproaspata ne dai si noua un semn, sa ne spui cate celule ai in burtica
Sherivad ca te pregatesti incet, dar sigur pentru BB. Bafta la frezat "usita" de intrare!!!si vezi ca peste 9 luni o sa urlu dupa tine sa te frezezi pentru iesire!!! Sa se mire BB cum e mami de frumoasa!!
Kora si mie mi-a intarziat CM dupa laparo, cateva zile, daca tin mainte cred ca 5...eu zic tot in Z2 sa le faci, sunt cele mai relevante. Eu am fost in Z4 acum la Szeged si nu a vrut sa mi le faca ca e prea tarziu si m-a chemat la CM urmator in Z2-obligatoriu, si daca cade duminica, mi-a zis sa incerc in Ro sa le fac, dar oricum Z3 sa fiu la el.
Mirela1tu cand incepi??


PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Pussi multumesc frumos , asa am sa fac cum spui tu mai ales ca in sufletelul meu a incoltit ideea ca dr. T a adoptat strategia doctorilor din Ungaria ( pt FIV ).

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

PUSSI, am avut endometru de 8,5 si acum iau Estrofel.
Dr Cocei si Dr.Bucur au spus ca o sa creasca f bine pana joi la ET si ca arata ff bine uteru, si ca a fost mai bine pana la urma ca am avut sangerarea .

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

estrofem

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Ia uite cum dansez de atatea vesti bune. Super fetelor

Madalina, endometru e cu siguranta pentru gemeni. Cand e urmatoarea vizita?

Cris, vei fi fericita posesoare a unor posibili 14

Kora, infectia o numesc frumos uretrita. Ce ma intriga pe mine este faptul ca dr. nu a spus sa fac si eu tratamentul. Cand l-a intrebat a zis doar repaus sexual avand in vedere ca a contactat-o cand era plecat de unul singur ca nebunul. Dar eu il cred

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Monilland am dat un search pe google cu "uretrita" si sunt doua feluri de uretrite:gonococice si negonococice ( astea fiind de vreo 10 feluri), din moment ce dr a zis ca tu nu trebuie sa faci tratament stie dansul ce zice, eu ma gandesc ca e un fel de infectie urinara ( pe care cand noi femeile o avem,dar ei nu, trebuie doar noi sa facem tratament).Succes si muuulta sanatate sotului,dar si tie!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Adhnana,acum esti si tin pumnii sa ramai asa 9 luni

cristina

Mergi la inceput