Aspirante optimiste > 20 de ani (42 )

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

danielle,multumesc de explicarea citirii testului!banuiesc ca dau instructiuni,nu?totusi,ziua 24 sau chiar 25 o fi prea devreme?se poate sa iasa plusul mai sters ca si la liniute?

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai Pamella, sincer, dupa mine e prea devreme sa ai un test pozitiv daca CM-ul tau e asa lung... Daca era de 25-26 de zile erau mari sansele.. Nu stiu ce sa zic... Eu le tot bag in cap fetelor sa nu mai faca teste asa devreme. Te cert si pe tine




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

numeioana,eu vreau baietel dar nu ma supar sa fie fetita,chiar deloc!!

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

numeioana,pai eu mi-am luat teste care sa se poata face incepand cu a7 a zi de la conceptie.primul l-am facut in a 9-a zi,iar al doilea astazi,a 11-a zi.pe femina asa scria:sigur la o saptamana de la conceptie!stiu ca in majoritatea cazurilor nu e asa,dar eu asta am cerut farmacistei si mi-a dat femina!iar de asteptat,probabil ca stii si tu cat de greu e !

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Buna seara fetele, harnicutele!

Raportez azi Z14 temperatura 36,8. Teste de ovulatie pozitive. Deci ma ocup doar cu

oana
http://tt.lilypie.com/uORkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ella, sunt teste de sarcina clearblue care poate detecta o sarcina cu 4 zile inainte de uratzi.eu de asta mi-am cumparat. si mai am unu pe care il fac maine dimineatza.
+ poate sa iasa greu vizibil si foarte vizibil.ceea ce inseamna ca esti gravi.asa scrie in instructiuni.o sa le gasesti in cutie.


http://tt.lilypie.com/bUwMO.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pai ce sa faci si tu..stii tu ce face maimuta cand nu are ce face????isi face test in ziua 7
salutare..salutare..beyyy sincera sa fiu pe'aci nu am mai trecut ca dehh am cam ramas pe dincolo pe la babe
da voi stiti ca'mi sunteti dragi..
si acu trecui sa'i spun Pamelei ca castraveciorii sunt pusi bine..te asteapta fatooo..sa'i manaci cu cea mai mare pofataaa de gravidoasa

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

Liano,asa fatuco,da cum adica la babe?
nici la 99,99 ani sa nu te consideri baba,ai auzit? castraveciorii inca ma asteapta? promit ca in cel mai scurt timp nu mai scapa,ajung direct in



"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetelor acum pe B1TV arata nasterea Irinei Columbeanu!!!! In momentul acesta arata prima ecografie... Doamne ce frumos!!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna seara gagicile!!!

azi am avut o zi superrrr....m-a sunat o prietena pe care nu o vazusem de cateva saptamani sa am intrebe daca is gravi, ca ma vazut o prietena de a ei si ia zis ca arat ca o femeie gravi......doamne da-i sa fie asa!!!!!! chiar am inceput sa ma simt asa!!! (pana la proba contrarie...)


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput