Copilasi din 2002 (31)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Cornelia sanatate multa ...
Ema este mai rau...azi dimineata am kemat dr, are rosu in gat si ii dau antibiotic...
iar stam in casa...asta e numai sa se faca bine...
mi se rupe inima cand o aud tusind, desi ea se joaca si alearga de parca nu are nimik...dar nu-mi place mie sa o stiu bolnava...

sanatate tuturor ajutati la terapia pt Ema

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Multumesc Lucia ca ai dat tu "trimitere" la postarea mea in care povesteam prin ce-am trecut. E tare mult pentru a mai scrie inca o data, dar a fost groaznic.
Multumesc fetelor pentru urarile de sanatate.
Si voua va urez la fel multa sanatate si ... sa vina mai repede primavara sa scapam de viroze si gripe , ca nu mai pot. N-am curaj sa-l scot din casa, decat in curte si asta cand este soare(ceea ce pe la noi n-a prea fost). Dupa atata timp in spital ii crescuse parul mult, dar n-am avut curaj sa-l duc la frizer( sa nu stranute7 tuseasca cineva pe acolo) asa ca i-am facut eu o tunsoarecam ciudata. Dar asta e!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Vai, Lucia, am citit linkul de la tine... M-am ingrozit. Cornelia, ati trecut prin intamplari ingrozitoare! Bine ca s-a terminat! Sa aveti grija cu recuperarea, sa ii acorzi timp pentru asta... Of, dar sigur stii ce sa faci.
Mari, imi pare rau ca aveti si voi probleme. Trec, numai ca nu este deloc placut.
Stefan se pare ca era bine si de dimineata, voi da un telefon sa intreb ce si cum.
Ma ingrozesc subiectele de genul celor de mai sus...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krysta spune:

Multumesc pentru raspunsuri!
Cred ca aveti dreptate trebuie sa ne tinem in sistem, ca diferentele intre educatii se fac simtite. Eu nu am vrut sa imi fortez copilul, vreau sa il las in ritmul lui, dar se pare ca nemtii pun mare accent pe diverse abilitati educate extrascolar, iar ceea ce ma deranjeaza este ca daca nu le are e exclus intr-un fel de la diverse treburi. Mi se pare ca trebuie sa pompezi in copil ca trebuie nu ca ii place sa ca ii e de folos, dar asta e!

Fetelor, care ati avut Varsat de vant pe aici? Ca nu stiu ce sa fac - i-au cazut bubele si acu au ramas niste semne ca niste arsuri - nu stiu daca acum am voie sa o spal, sau sa ii dau cu o crema ceva, care sa ii inmoaie pielea...

Krysta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Va pupic si eu!
Am citit iar de copilasi bolnavi! Uf, oare cand s-or termina problemele???
Sanatate multa micutilor!
Cornelia, imi pare rau ca ati trecut prin atatea suferinte! Sanatate multa lui Rares!
LA MULTI ANI, Bogdan! al lui ruxij!!! Sa fii fericit, sa ai parte de sanatate si de tot binele din lume, sa le aduci numai bucurii parintilor tai! Ruxij, sa-ti traiasca baiatul!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ruxij, sa va traiasca baiatul, sa fiti cu totii sanatosi si voiosi!
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Bogdan !
Sa cresti sanatos si voios, alaturi de parintii tai iubitori !
Petrecere frumoasa si daruri pe masura !
Felicitari, ruxij !
Sa va traiasca micul cavaler si sa va umple mereu sufletul de bucurie !

Sanatate si refacere usoara micutilor bolnaviori !
Noi suntem bine, in weekend mergem la Toplita, sa o sarbatorim pe Medeea(10 ani), verisoara mai mare a Cristinei.
Cristina abia asteapta sa calatoreasca(,) cu trenul si sa o intalneasca pe Bobita, catelusa de la Toplita.
Va doresc un weekend minunat !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

La Multi Ani Bogdan, multa sanatate, noroc si fericire, viata senina si lina.
Ruxij felicitari pt mandretea de baiat, sanatate si numai bine


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

sanatate multa si la multi ani Bogdan!


fetele poate scrieti si la subiectul activ de la ajutoare umanitare...Ajutati la terapia pt Ema...

va multumim

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani Bogdan, sa fii sanatos si sa iti bucuri parintii cu nazdravaniile tale! Ruxij, sa fiti si voi sanatosi si sa va traiasca baiatul!
Pe George l-am dus la tara, maine plec la Iasi la control, sper sa fie bine, mi-e groaza de drum, ca nu ma simt eu ok. Asa ca George va mai avea un filmulet cu surioara lui!
Va doresc un weekend placut si fara boli!
Elena

Mami 30+ si "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George" (6.09.2002)

Mergi la inceput