Aspirante optimiste >20 ani(40)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

gabitzu,am promis,daca prind barzoiu`,il pun intr-un sac si vil trimit la toate pe rand.
RGE,imi pare tare rau de z1. sa nu fii trista.

http://tt.lilypie.com/bUwMO.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

va multumesc mult fetelor...aveti dreptate, z1 este un nou inceput....toate vin la timpul lor...va pup si multumesc..pt cele care sunt in perioada "buna"..multa bafta ...sa va ajute Dumnezeu!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nu-mi vine sa cred ca ati scris deja jumate dintr-un nou capitol!!!. daca va intalniti undeva sa-mi spuneti sa vin si eu. IOR asta nu stiu unde e, dar fac tot posibilul sa aflu si sa vin. Tineti-ma la curent, va rooog!
In alta ordine de idei, eu sunt foarte bine. Prestez in continuare si astept cu nerabdare sa vina perioada ovulatiei. Am gasit, in sfarsit, teste de ovulatie, dar din pacate doar o cutie cu 3 teste. Sper sa fie de ajuns. Pe prospect scrie ca daca am ciclul de 26 de zile sa incep testarea din Z9. Azi cred ca e Z7, o sa ma uit dupa aceea la semnatura, ca am uitat. Ar trebui totusi sa-mi ajunga testele. Eu stiam ca ovulez cam in Z12.

Ramonella, da, mi-a trecut urticaria dupa un an de zile in care m-a chinuit crunt zilnic. Eram dimineata desfigurata, de nerecunoscut. Dupa ce am cheltuit aproape 10 milioane pe tot felul de analize alergologice, care nu au relevat nimic suspect am facut (la insistenta sotului care este veterinar ca si al lui Olim)tratament pt giardia si am scapat de urticarie cam de 2 luni. Sper sa fie in regula si sa nu-mi mai apara. Sa ma lasa macar sa fac si eu un sanatos.

Anca, am ras de am facut pipi pe mine!!! Mai, cum e posibil sa adormi cu termometrul in pasarica??






Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetelor, voi nu patiti sa va intrebe lumea daca si de ce nu aveti copii. A venit un mosulik sa vada frigiderul si a inceput sa-mi povesteasca ca fiul lui de 47 de ani nu are copii si ca nu e bunic, asta dupa ce m-a intrebat pe mine daca avem copii dupa care mi-a zis aproape ca suntem prea tineri sa avem copii asa devreme



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ioana si tu razi ma de mine?
Pai a sunat ceasul la 7.30,am bagat termometrul,gest mecanic,si somn de voie,dar nu mult...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai, Anca, cum sa nu rad?! Vrei sa spui ca nu-i de ras????
Te sa-ti treaca supararea... Ar trebui sa fii fericita ca mai destinzi atmosfera




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Acu' chiar ma duc in pat! Imi pica ochii'n gura!

V-am tzucat!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Scrie pe testele de ovulatie DR Sigur (7,5 RON/3 teste) ca nu se fac in nici un caz dimineata. Si trebuie sa treaca cel putin 2 ore de cand ai consumat lichide. Apoi, testele urmatoare ar fi indicat sa se faca la aceeasi ora. Abia astept! Duminica il fac pe primul!
Ma duc sa fac o . Vin repejor!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ma eu stiu ca e de ras ....hai ca va iert

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

ce fac fetele?hai ca am terminat si eu curatenia(asa putin nu mult ca ma paste o leeene de zile mari)si am venit fugutza la voi sa vad ce mai faceti
si cand colo....surpriza,inca nu stiu cate pagini de citit,pai voi suntetiharnicutze nu gluma

Mergi la inceput