Pozitii sexuale pentru conceperea unui copil

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Maribela, nici chiar asa. Lasa naturistele si homeopatele la locul lor. Era un subiect odata f frumos pe care tu cred ca nu-l stii.
"Povesti de succes"
Mi-e tare dor de el si mi-ar place f mult sa revina pe prima pagina.



Miki
Anul asta pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya_ionescu spune:

ce usor ar fi sa ne ajute asta sa avem mai repede un bb , nu ? !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Sunt si eu de acord cu fetele care spun ca acest subiect nu are ce cauta pe prima pagina.
Subiectul Povesti de succes isi merita locul pe prima pagina, chiar imi facea multa placere si mult bine sa citesc si sa recitesc povestile unor fete care s-au chinuit mult si in final li s-a realizat visul.
Ar fi bine daca moderatorii si-ar aduce aminte de el si l-ar pune din nou pe prima pagina, era un subiect frumos si, pe langa faptul ca ne facea f bine la moral,de acolo aveam si ce invata, spre deosebire de acest subiect cu pozitiile, care noua, fetelor cu probleme (ca majoritatea aspirantelor de la "Asteptand un ingeras") nu ne e de folos.




Ioana
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vera79 spune:

Buna! Noi tot incercam de 2 ani si cu picioarele pe pereti,si pe jos si tot degeaba.Analizele mele sunt in regula, acum asteptam si rezultatul analizelor sotului.Sper sa fie in regula.
PS:sa ne tineti pumnii!ne dorim din tot sufletul un bebelus[amor. Seara placuta tuturor!!!!!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

buna !
eu...hmmmm incerc cam toate, dar vreau sa va zic ca daca e sa se prinda se prinde. cand am ramas insaracinata,anul trecut, nu ne-am protejat, dar cum eram gata cum fugutza la baie si tot s-a intamplatt. n-a fost a fie, am pierdut sarcina la 8 saptamani, dar eu zic ca prestatul e cel mai bun. oricum si oriunde :D

Mergi la inceput