Aspirante optimiste>20 ani(36)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Am plecat acasa. Sper sa ne putem vorbi pe seara (daca imi pune net-ul).

Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Fetele, plec si eu acasa asa ca va pe toate si ne 'vedem' maine!



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

salutare dragele mele
ziua a 5 d eintarziere TB 37.2
am facut acum un test cand am venit acasa (nu am avut rabdare pana maine dimineata) a iesit slab roz (din nou) sper ca asta insemana ca sunt gravidutza...
o sa mai repet testu peste cateva zile
vineri ma duc sa fac analizele de sange .. cred ca bag si un beta HCG




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

salutare fetelor! sunt tare suparata ca de 3 zile nu am reusit sa deschid DC-ul (network error) si nu mai stiu nimic de voi
daniela, felicitari multe multe!ma bucur tare pt. tine!


anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

Buna,fetelor!!

LA MULTI ANI TUTUROR,nu am avut ocazia sa intru anul acesta,dar sper ca 2007 sa ne aduca numai impliniri si bucurii!!
Bun venit si noilor aspirante,FELICITARI si pumnii stransi pentru toate aspirantele!

Laura Ioana,ce mai faci scumpo?
Liana,bubuleana si restul fetelor unde sunt?am "rasfoit" noul capitol si nu le-am vazut!

Va pup!!

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

fetelor, desi am zis ca luna asta nu mai fac nici un fel de calcule si socoteli, pana la urma mi-am bagat nasul in agenda si...si sunt ziua 23
de 2 zile mor de somn, la servici "imi pica capul pe masa", si asta de la inceputul pana la serviciul programului, ma simt obosita intr-una, ma duc des la toaleta ( e drept ca si beau multa apa), iar de mancat mananc normal si nu am greturi
ah, si tot acum 2 zile am simtit brusc ceva dureri ca inainte de cm, m-am dus repede la baie sigura ca-mi vin rushii, si... nimik
voi ce credeti, sunt paranoia?
meriata sa fac un test daca-s ziua 23?
va pup

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

ache,nu esti paranoia ,nu de alta dar eu sunt ziua 17,maine 18 si mor de nerabdare sa stric un test!e devreme,nu o sa iasa pozitiv daca il faci acum,cate zile are ciclul tau?iti spun din proprie experienta ca in ziua 28,testul e foarte usor pozitiv.ce e drept,cazurile difera in functie de organismul fiecareia,dar eu zic sa mai astepti putin!(cine vorbeste )

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Pamella, bine ai revenit pe la noi!Anul Nou sa iti indeplineasca toate dorintele!
Olivia, astept sa vad daca e da sau ba
la tabel, imi da baietel! fie ce-o fi, da` sa fie, Dom`le!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Gabi tu spui ca temperatura trebuie sa creasca cu 0,2 si sa ramana constanta. Mie doctorita mi-a spus ca trebuie sa creasca cu cel putin 0,5. Mie imi crescuse temperatura cu 0,3 dar ea zice ca degeaba, ca nu este de ajuns.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

kriss79,ce mai faci?
fetelor,stiti ceva legat de botezuri si cum ca nasa e posibil sa ramana insarcinata dupa ce boteaza?am o minune de finut,numai bun de papat!!

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput