Aspirante optimiste>20 ani(36)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ramo, ai grija, condu cu atentie

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia cap viitor il deschizi tu?
Ai avut mana buna,la mine vad ca nu tine

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

DIDI, eu cred ca mai degraba e ceva la tine in burtik de ti-a intarziat invazia.
ANCA,las ca le venim noi de hac uratzilor si dereglarilor imediat mergem la domnul doctor sa vedem care e treaba.
eu,mai sunt si uscata,nu am nici un fel de scurgere,doar cateva picaturi.ce o mai fi si asta?habar nu am...
de cand am inceput proiectul bebe,toate ma dor,nimik nu e bun,toate sunt pe dos.oare asa de (ne)simtita sunt de nu mi-am dat seama in lunile trecute daca ma doare ceva sau nu???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Cocolyso, cam toate suntem dependente de . O sa vina si la tine bb. Ai sa vezi.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

COCOLYSO,toate suntem dependente de . ne-a intrat in sange de acuma...
si sa ne vedem cat mai curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetelor multumesc pt. incurajari! Asta e...sunt din nou pe baricade!!!Ma pregatesc pt luna viitoare...! Didi, fi optimista poate e vre-o surpriza in burtik la tine! Danielle ceva simptome? Poate e cu ochisori!!! Olivia , asteptam vesti bune!!! Cocolyso bine ai venit dar sa pleci repede la odisee si sa ne iei si pe noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare.
Ramo, condu cu multa atentie si totul o sa fie bineAti scris o gramada de pagini.Fetelor, deja ma ia cu suspin cand ma gandesc ca poate nu sunt.
M-am umflat saptamana trecuta cand mi-a zis doctorita ca sunt semne se si cand mi-am facut testulDe acea am decis sa nu ma mai aprind asa tare, ca nu vreau sa devina o obsesie
Nu sunt asa puternica, cum ma arat, si uneori simt ca se sfarseste totul, mai ales ca imi doresc enorm de mult un .
VA PUP PE TOATE SI SUNT CU GANDUL LA VOI, CHIAR DACA NU INTRU ASA DES

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim capul sus si nu te descuraja ,toate am trecut prin ce treci tu si stim cum este.
Pupicei

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Olim,suntem alaturi de tine
Incearca sa nu-ti faci iluzii prea multe ca sa nu fii dezamagita. Lasa totul in grija lui DD ca stie El cum sa oranduiasca lucrurile. Poate este totusi bebe, ar fi minunat. Acum in ce zi esti?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

olim,dragutza,tre sa fii tare si optimista,bebe vine cand ne asteptam mai putin.nu de descuraja acuma.

Mergi la inceput