Aspirante optimiste>20 ani(36)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ai dreptate Olivia,al meu luna asta face spermograma ,nu mai scapa

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutza23 spune:

Salutare fetelor!
da stiu ca sunteti .ati scris nu gluma!
eu sunt fericita ca ieri am vazut primul test de ovulatie pozitiv (asta pt ca e prima data cand am cumparat) si e chiar in Z14. stiu ca asta nu inseamna ca se va produce si ovulatia dar macar e un semn bun, nu?o sa-l refac si azi.
si desi aseara eram destul de obosita si suparata pe al meu sot am zis ca nu pot sa ratez o asemenea ocazie pt a . si desi stiu ca e bine sa se faca pauza parca nu ma indur sa nu incerc si azi.al meu iubit chiar trebuia sa plece la bucuresti ca are ceva de rezolvat si i-am zis sa amane pana maine ca sa mai avem timp de nebunii.
dupa servici ma duc la si abia astept.
va tin pumnii fetelor la masurat temperaturi, la teste de ovulatie si de sarcina si sunt nerabdatoare sa vad o graviduta pe aici.
pupici

"Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat
timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai
putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il
jucam."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Felicitari ptr testul poz ,fie el si de ovulatie

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

RAMO, OLIVIA, si eu ii tot explic sotului si de multe ori baga o fata de nevinovat si mirat si-mi dau seama ca nu prea intelege
aseara tot vorbeam cu el , la care saracutul de el zice : "oare si alea ce fac avort dupa avort, sau alea ce fac copii doar sa-i duca la cersit au probleme cu ovare, ovulatie, foliculi si tot ce-mi povestesti tu?" saracutul de el, deja incepe sa se necajeasca tare, ca nu vine bebe la noi, ca de 5 ani il asteptam. cand l-am auzit aseara mi-a venit sa
si eu ii tot povestesc de voi! cred ca incepe sa va cunoasca
fetele, imi este frica sa va insirui , sa nu uit pe careva, ca n-as vrea. toate imi sunteti dragi. VA PUP PE TOATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

olivia,tare m-as bucura sa ascund ceva in burtik,dar nu prea cred.nu am nici un simtom,doar ma dor sanii.asta e semn ca se apropie invazia ruseasca
ancutza.mie mi-e frica sa nu fie vreo dereglare de ma dor sanii,mai naspa au inceput si mameleoanele.ma duc iar la doctor pe 31 ca mi-am facut programare si sper sa nu fie nik naspa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Fetelor,

Am devenit dependenta de site-ul asta.
Si eu incerc am postat si eu pe aici.
Ma emotionez cand citesc cum unele din fete devin gravidute.
Imi doresc ca toate sa ramana si eu pe langa ele.
Nici eu nu mai am rabdare;eu sunt in z8 iar lunea viitoare ma duc la eco si sa vedem ce zic analizele hormonale.
Incerc sa nu ma stresez dar.......cam greu.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

DANIELLE . sper sa fie totusi ceva la tine in burtica
RAMO al meu sot si-a facut spermograma de 3 ori . si n-a murit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dani si eu tot de dereglare spun ,ca bb nu are cum sa fie ,si eu pe 26 ma duc la dr dar sper sa treaca durerile astea pana atunci

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

Buna,fetelor!!

Daniela FELICITARI!!sa fie un bebe sanatos cu o mamica puternica!!
Laura Ioana uite ce sa fac,ne-am apucat deja ,doar ca al meu a fost plecat si am prestat in ziua 12,UM venindu-mi la 31 de zile,ciclu neregulat!sanse nu prea sunt,tinand cont ca ovulatia ar trebui sa fie prin ziua 16,dar eu sper! traiesc cam 5 zile?de curs,nu prea a curs sperma dupa ce am prestat ca am stat intinsa si am si simtit in cateva minute miscaturi prin burta ca si cum ar fi o activitate intensa acolo poate,poate,cine stie! la tine bebelache cand apare?sa nu se lase prea mult asteptat!
bubuleana,draguta iti tin pumnii!sa fie cineva acolo in burtica!

Va pup!!

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Fetelor eu ma duc acasa!Si mi-e o groaza,ca sunt cu masina.Si eu sunt incepatoare!

Va pupacesc pe toate!!!!![pup]

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput