Aspirante optimiste>20 ani(36)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

olivia, cu fanta de portocale ma tratez.De obicei imi face bine
danielle02 si noi ne mutam definitv la casa, dar e foarte mare si etare mult de lucru in ea, caci e noua, si a ramas dupa constructori, plus ca e la 30 de km de unde stam acum.Si acum ma uit dupa mobila de bucatrie, vineri am luat toata mobila pentru casa , si cred ca mi-a fost un pic rece.Sotul a zis ca se descurca si singur la cara , dar l-am ajutat si eu, ca imi era tare mila de el.Sper sa imi revin repede.Abia asteptsa ma mut, si incetul cu incetul sa le aranjez pe toate.
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

olivia, da, am programul tare nasol,dar lucrez numai 3 zile pe sapt fiindca mai mult nu pot.e prea obositor.nu stiu in ce zi sunt ,dar pe duminica tre sa vina uratzii.
olim,eu am totul pregatit cand ma mut.nu tre sa fac curat,nu nik. mobila o am pusa deja.ma stresez cu aranjatul si sortatul lucrurilor mai tare.la mine,intr-o zi,tre sa fie totul gata.nu am rabdare sa stau cu casa vraiste mai mult timp.
ancutza,sunt sigura ca o sa fim toate gravidutze in cel mai scurt timp.si o sa stam toate in fata calc toata ziulica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai nici eu nu suport sa am casa vraiste, asa ca am ales un sfarsit de saptamana cand nu lucrez vinerea, si am 3 zile libere.Ca avem o gramada de lucruri de aranjat la locul lor, si sotul, nu va fii sigur acasa sa ma ajute
asta e, nu avem ce face
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu mai e nimeni pe aici?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Heeeei, fetelor, unde-ati disparut?
S-a defectat motorasul de la degetele?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Ce fac fetele? Am o pauza si am intrat sa vad ce vesti mai aveti.
Daniela - ma bucur mult, astept confirmarea ca sa te felicit asa cum se cuvine.
olim - ptr. raceala ia niste propolis, este f. bun, si ceaiuri multe cu lamaie.
La mine nu este nici o schimbare, ma doare un pic ovarul drept si mijlocul, iar temperatura este la fel ca ieri 36.6, sunt in z 27 din 34. Nu ar fii trebuit sa fie mai mare in per. asta? De 6 luni incoace de cand imi iau temp baz. era mare, acum nu. Abia astept sa fac un test dar mai astept sa intarzie intai cateva zile.
biby- asteptam vesti de la tine.

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor ma dor toate alea ca inainte de CM.
DEREGLAREEEEEEEEE LA ORIZONT..............

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Teomaria si eu am fost la doctora mea ieri si mi-a spus ca nu ovulez ca trebuie sa-mi creasca temperatura cu 0,5.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Olivia daca doctorul la care ati fost ti-a spus ca spermograma sotului tau e ok inseamna ca al meu sta totusi binisor cu o mobilitate de A+B 45%.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana eu nu cred ca trebuie neaparat cu 0,5 .Dupa ce a crescut ,la ovulatie,ai temp cat de cat constanta?


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput