Aspirante optimiste>20 ani(36)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Yasmi,

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Clau sunt in Z31 din 31.Maine ar trebui sa vina.Simptome ce sa zic...temp de dim era 36,9,mai scazuta fata de acu' doua zile. Azi am avut o scurgere care se intindea ca albusul...dar poate e din cauza uratilor. Burtik na ma mai doare doar sanii ii simt ca inainte de urati. Si ma simt un pic cam ametita dar asta poate fi autosugestie.Astept ziua de maine ...apoi poate mai sper.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Winter speram sa fie . Chiar in ce zi esti?

Clau saru'mana de incurajari. Acum ca mi-a deschis drumul...urmez eu,ca la noi e traditie. Deci nu trebuie sa o dezamagesc.hihihi.

bb_yasmi si multa bafta la ca rezultatul sa fie el epuizat si tu ....hihihi. la munca cu ei ca asa merita.





viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Danielaradu, pai daca e slab roz nseamna ca esti gravidutza felicitari vine bebe la tine uraaaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Winter, deci maine ne pregatim de galerie! Sa dea DD sa se fi prins bebe in burtica si sa ne iei si pe noi la odisee!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Kriss79 iti tin pumnii sa fie bebe
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fecian, felicitari pentru "nepotel", sa creasca mare, sanatos, frumos si destept.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Bb_yasmi poti sa faci monitorizare, eco transvaginala (in zilele 12, 13 sau 14, daca cicclul tau e de 28 de zile) sa vezi daca ovulezi. Macar sa stii daca ai vre-o problema sau nu. Daca nu ovulezi probabil ti se va da Clomifen pentru stimulare. Oricum, va stii medicul tau ce e de facut.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Mersi printesa. Ia da raportul la tine cum mai e? Vine luna asta?

Danielaradu abia asteptam sa vedem si testul. Tu esti cu siguranta, dar sa asteptam si rezultatele analizelor.





viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fecian, eu nu mai dau nici un raport, ca cica eu incerc sa nu ma mai gindesc la bebe....eu va sustin pe voi insa. Vreau sa ii fac o alta programare sotului meu pt spermograma, macar sa stim si noi cum stam. Eu am facut eco, monitorizare, totul merge bine.

Mergi la inceput