Aspirante optimiste>20 ani(36)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

clau dar daca era ov maine nu tre sa se pozitiveze testu' de azi?? nu renunt mai fac pana in ziua 20



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Saru'mana Clau daca stiam asta ii ziceam si ei. E asa de ingrijorata... E primul ei bebel.

BB_yasmi.

Stiu ca nu e bb meu insa ma bucur pentru ea si as raspandi in toata lumea vestea asta. A mai avut o sarcina pe care a pierdut-o la 3 luni, insa acum totul a fost ok.


Eu insa abia sunt Z5 si abia azi termin cu uratii.
Va doresc un cat mai repede in burtik sa ma bucur si de voi asa cum ma bucur de Flory a mea. Suntem prietene de la 6 ani.

Hai ca merg sa ma dau cu apa rece ca vad ca sunt prea fericita.
Azi nimic nu imi va strica ziua...nu ca ar mai fi prea mult din ea.
Va pupic pe toate fetele



viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Asa te vreau Yasmi, nu renunta acum. O sa vezi ca pana la urma o sa se pozitiveze. temperatura cum este?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pai nu stiu clau, ca nu am incercat sa imi iau temperatura niciodata! de fapt nici nu ma prea interesat pana akuma ca am CM neregulate, daca am sau nu ovulatie, asta e prima luna de incercari!!



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fecian, in curand vine perioada fertila si trebuie sa te apuci de treaba. Si asa cu un psihic bun o sa vina repede si bebele.

Spune-i prietenei tale sa stea linistita ca nu e grav, toti bebelusii fac icter. Si Razvanel a facut chiar a doua zi dupa nastere.

Te pupic si ma bucur pentru bucuria ta!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

fetele! OLIVIA,e o veste buna sigur va veni in curand si ! Yasmi nu fi suparata,poate ov. mai tarziu.Eu am ovulat si in Z20 asa ca...spor la! Fecian , matusico' sa-ti traiasca nepotelul si sa fie sanatos!!! CLAU ! Eu nu stiu ce sa mai zic...acu' trei zile credeam ca-mi vin uratii si nimic acum m-a lasat burtik nu ma mai doare nimic. maine daca nu vin poate fac un test miercuri.Sanii sunt moi(ca inainte de urati) doar putin mariti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

bb_yasmi daca as sti ceva despre lucrurile astea te-as ajuta cu cea mai mare placere. Eu sunt ca si tine, la inceput

Clau din pacate puiu meu va pleca saptamana asta si o sa fiu singurica. Oricum se intoarce repede si oricum noi o sa fim cuminti si vom presta ca la carte.

mai stie cineva de biby? Ca nu am mai vazut-o zilele astea pe aici. Sper ca e bine.

Danielaradu ne datorezi niste rezultate la test.
Printesa_roz pe unde mai esti iubita?


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Winter, tin pumnii sa nu mai vina uratii si sa ai bebe mic in burtica. In ce zi esti? Si ai vreun simptom?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata nu mai sunt suparata!! sunt optimista si cu "fruntea sus!!" ma duc sa ma prega ca akusi vine sotzu' aks si saptamana asta (ar trebuie sa fie sapt fertila) vom face in fiecare zi!!! rau nu poate fi nimik!!!
winter fa testu' asteptam rezultate pozitiveeeeeeee!!!!!!
va pup "dragutze aspirante optimiste" si "viitoare mamici"!!






vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fecian, asa iubita, sa fii cuminte si sa prestezi ca la carte. Eu chiar asa am facut luna asta,mi-am facut bine temele.

CLAU

Mergi la inceput