Casnicutze sexy (95)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:



....am plecat ...va pupam

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by OlgaTarziu



Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-





Ce-ai patit Olguta mama?Pe cine bati in cap?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:



Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

wow ce fain a fost la moeciu...cred ca v-ati distrat, nu gluma.
eu abia acum mi-am revenit dupa azinopate.. asa ca ma duc ca spal vasele ramase....
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Am ramas datoare de ieri cu pupici
Georgi (parca tu vroiai sa arunc o bucata de tort, dar tzi-ai cumparat umbrela , ca e cam...
Ufff, a ajuns felicitarea ta si la Mirela, numai la mine nu vrea
Cuscra (vazut ginerica in filmuletz, mumos foc, m-am orientat la timp, ca vaz ca mai sint pretendente ) Cit despre tort, daca nu tzi-a ieshit tzie, eu trebuie sa ma simt mai bine, ca nu sint experta. Am sa incerc totushi un tort Amandina . La tine ce n-a ieshit blatul de bezea ?
la toata familia sa va dezgripatzi
Alina (La multi ani, pentru taticul tau)
Dana banana (esti la recuperari ca tzi-a venit soatza ?)
Ioana (tortul era diplomat, numai ca eu l-am luat la bataie cind faceam cind am amestecat frisca cu albushul si crema aia de oua, nu m-am purtat diplomata cu el si el s-a comportat ca atare )
Olga
Bianca multzumesc
Mirela multzumesc. I-a placut soatzei masa, mai ales ca azi a invitat o prietena care e ca o mama pentru noi, iar aia a fost foarte incintata, mai ales de ouale umplute. Sint foarte gustoase, dar eu am bagat la ghiozdan vreo citeva galbenushuri, am preferat sa pun mai multe ciupercutze.
Doina multzumesc

quote:
Originally posted by maria2mami
Miha superrr tinerelul...mare pacat ca-i dat



Cum adica, pacat ?

Am vazut filmuletzul cu Maria, scumpa foc. Si filmuletzul de la Moeciu de frumos.

Olga dar tu pe cine bati in cap ?
Cami ce faci, nu mai zici nimic.

Asha pupici, pentru toataaaaaa lumeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Asa...
Acum dorm amandoi, am trimis vreo 7 cv-uri acum pot sa scriu.

Am vazut filme!!!!!!!!!!!!!!

Miha e superb Robert. Sa-ti traiasca, e un copil foarte reusit. Mi-a placut cum era cu cravata si un cucui cat China in frunte. Astia-s ai nostri, ingeri si demoni.

mmiha m-ai spart cu frumusatza ta cretulina si brunetica. Tare dulce e. Cat despre Moeciu... No comments! Sunteti faini toti, vazui populatia, carutze, ape involburate, copii frumosi si scumpi, mamici blonde si brunete. Apropo zmeura mancati acolo asa?

Danelutza am nervi, si inca de aia grei frate. Si colegul ma streseaza de mor.

Alina la multi ani tatalui!

Mirela scuze ca nu aam raspuns pe mes... Ma tocau balaurii astia ai mei. In schimb numa bine a vazut mesajul sotul si s-a luat de mine ca m-am plans si ca povestesc de el. F...In week end e la calc mai tot timpul el.

Cami -nici nu o mai strigati ca baga recuperari.

Adriana tu pe unde mai bantui?

Va pup pe toate la rand...


Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

hello...nu e nimeni p-aici???
toata lumea a plecat?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... sint euuuuuuuuuuuu

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Si eu...da' acum ma pregatesc de culcare.....asa ca va doresc si voua noapte buna!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006) ----------
Fetele bune se duc in rai iar fetele rele se duc unde vor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari.Ce fac sexoasele???
Mai am vazut si eu montajele voastre si abia astept sa-mi iau pozele maine sa fac si eu.
Miha scum Robert.Are niste poze intr-un costumas galben.Alea sunt super.Adica el...
Mmiha vazut si cretzofolina ta.Nush de ce am impresia ca pitica ta e tot timpul cu zambetul pe buze.Cum s-a acomodat la noua gradi?
danelutza am umbrela asa ca aruncaaaa-l...
Olga nasoool.Sper ca nu s-a suparat prea tare ca ai povestit pe-aici..Tony merge maie la tanti, nu?
Cami baga tareee...Si tu Bananooo
[red]Alina LA MULTI ANI tatalui tau!!!
Eu n-am noutati.week-end linistit..am bagat un Metro azi la Craiova ca la mine-n oras nu s-a inventat
Maine-s libera, probabil ca trag o fuga pana la tara ca-i ziua mamei mele.
Hai pupi si treceti la barfa ca sunt cam multe absente.Si io am lipsit, recunosc


Mergi la inceput