Casnicutze sexy (95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

beiii nu e ziua tatalui meu....ci a lui Alinuta...tata lu' Alinuta

La multi ani, sa fie sanatos inca 1000 de ani de acum incolo ...fara reparatii capitale

montajul l-am facut la repezeala azi noapte si plangeam ca proasta singura pe aici...doamneeeeeee ce a trecut timpul...rea mica-mica.........si acum nu stie cu ce parfum sa se dea , am trecut prin muuulte cu ea, aproape 2 ani singurica

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Scuze de greseala

Atunci tata de Alinuta!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006) ----------
Fetele bune se duc in rai iar fetele rele se duc unde vor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

ma duc sa mai bocesc nitel'

cred ca l-am vazut de 100 de ori azi nopate

multumim fetele de aprecieri

Alinuta....normal ca seamana cu gelatu' e sufletul lui...daca o intrebi pe cine iubeste mai mult....zice ca pe "adisoru' ei preferat"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

am reusit sa o mut pe maria de la gradi de la titan la una ffffoarte aproape de casa

....in cazul in care ma repet

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

bei hai ca ma apuc sa fac montajul de la moeciu....daca sunteti deacord

sa ne cunoasca si fetele care au ratat asa intalneala

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

alinutza..imi cer scuze...la multi ani tatalui tau! multa sanatate!
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by pufymic
Miha mooooor!Ce ochi frumosi are Robert!E un copil f reusit!



Multumim! Adevarul e ca toate avem niste copii super super! Sa ne traiasca si sa fie sanatosi.

LA MULTI ANI tata de Alinuta! Multa sanatate!

Eu m-am mai invrednicit nitel! Dar nici nu-mi place sa zac! Am dus copilul la bunica si am iesit la orele de condus! Am profitat ca sotul era in forma!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef888e7929a80b5f8dae3&source=browse" target="_blank">uitati aici moeciu 2006


sper sa va placa


bei dar am o problema...din greseala l-am bagat (filmuletul) in galerie...adica sa-l vada toata lumea si nu stiu cum sa-l sterg

ajutati-ma voi sa nu ma omoare fetele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

MMIHA,super filmuletul de la Moeciu...eu am mai vazut pozele cu voi,am si plans de oftica ca nu am putut fi acolo,acum iar m-am emotionat...tare frumos cred ca a fost...iar cuvintele tale de la inceput m-au facut sa din nou...FOAAAAAAAARTE FAIN!


Ce liniste e pe aici!

MIHA sanatate rapida!


la toata lumea...CAMI vad ca nu a mai intrat...se inca cu colegu?...si retsul pe unde sunteti?






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:



Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-

Mergi la inceput