Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele, ce mult ati scris.eu am facut ordine,am mers la cumparaturi si acu urmeaza o baie relaxanta.
va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

pai daca esti in iantarziere iti tin pumnii. sa dea Dumnezeu sa fie BB si sa fie sanatos. test cu urina de dimineata ai facut?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

BIBY ma bucur ca totul este bine,uni doctori ma intreb de ce sunt doctori zau.Da-i de cite unul cretin de te baga in toate sperieturile posibile.Ai grija de tine
Fetelor va pup pe toate nu va enumar ca tare multe mai sunteti,sa speram ca acea lista se va scurta la maxim anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu am revenit pe "baricade"....
mai e cineva??



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

cred ca mai sunt doar eu

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Salut fetelor...!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

offf fetelor, de cand vb cu voi aici pe forum, am inceput sa despic firu' in patru......noi la inceput am zis ca incercam doar prima luna......profitam de Sex la liber....si uite ca acu am inceput sa il stresez deja cu teste de ov, cu mucus.....daca nu iese din prima...etc



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

fetelor si eu am revenit, dar nu pt mult timp.
vreau sa ma pun si eu sa ma spal, sa ma aranjez.. intre timp, o sa vina sotul si vreau sa-l las sipe el sa mai intre pe net, ca zilele astea am exagerat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

ClauClau, mai esti?
si azi, Z14, mi-a iesit, ca si ieri, testul de ovul cu 2 "II"...parca putin mai stearsa in culoare ca cea de control (dar ieri erau ambele la fel!)am facut testul dupa-amiaza, ora 17-18..si am prestat..si ieri..si o sa .. si azi...ca trebuie...
cat tine ovulatia? poate fi intre 24-48 ore?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

andreea, vreau sa-ti spun ca si mie mi-a iesit asa testul...dupa cel pozitiv, a doua zi, mi-a iesit a 2 a liniuta mai palida. nu stiu ce sa zic..
poate ne zic si celelalte fete cum a fost la ele

Mergi la inceput