Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by didi-anda

andreea, vreau sa-ti spun ca si mie mi-a iesit asa testul...dupa cel pozitiv, a doua zi, mi-a iesit a 2 a liniuta mai palida. nu stiu ce sa zic..
poate ne zic si celelalte fete cum a fost la ele



didi, draga, dar acolo unde esti tu nu iti poti face un test de sange??? atunci ai scapa de orice indoiala!




vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

hai fetelor..ne ajutati? pe mine si pe Anda..
Anda..ma gandesc ca la mine a fost si peroiada fertla,..Z13 ieri,cu temp de 37.1, Z14 azi...si secretia ca "albus de ou"...
Eu cred ca ma incurajez singura cateodat..l-am "tampit" pe sotul meu, numai de asta vb...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by -andreea-

ClauClau, mai esti?
si azi, Z14, mi-a iesit, ca si ieri, testul de ovul cu 2 "II"...parca putin mai stearsa in culoare ca cea de control (dar ieri erau ambele la fel!)am facut testul dupa-amiaza, ora 17-18..si am prestat..si ieri..si o sa .. si azi...ca trebuie...
cat tine ovulatia? poate fi intre 24-48 ore?



andreea, la testele mele de ovulatie pe prospect scrie ca e NEGATIV chiar daca apare a doua liniutza mai pala. e POZITIV doar cand sunt ambele liniutze de aceasi intensitate!!



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

cum e cu testul de sange, dezvolta , te rog..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Yasmi...am facut pana acum cam 4-5 cutii de teste de ovul; asta era putin, putin mai deschisa decat banda de control..dar se vedea f clar(asta de azi,ca alea de ieri au fost identice!!)...oricum..ce-o fi o fi..nu vreau sa devin "obsed" de asta ..ca nu e bine.."omul planuieste dar Dumnezeu hotaraste"...Bafta la toate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

nu mai e nimeni "acasa"?...
Am ramas singurica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

YASMI ii spuneam andreei despre testele de ovulatie, nu teste de sarcina .
teste de sange se pot face. am facut luna trecuta , ca-mi intarziase 3 saptamani. a fost doar o dereglare. nici urma de bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea , mai sunt eu pe aici....
in legatura cu testul de sange, nu stiu sa iti zic prae multe, ca nu am facut niciodata. stiu doar ca se numeste HCG si se descopera sarcina inainte de a afla cu testul de sarcina si este mult mai sigur!!! poate fetele care l-au facut pana akuma iti pot spune mai multe!!



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ANDREEA . tin pumnii sa fie bine si in curand sa ne dai vestea cea mare.
pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

revin in 10 min!!

Mergi la inceput