Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle si miemi-a fost dor de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetele, eu vreau o fetita cu parul cret si cu gropite in obrajori ...si sotul la fel. Dar nu ma supar daca vine si un baietel...numai sa vina!!! Didi, Danielle cate unul pt. fiecare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

WINTER

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

winter,eu vreau baietzel prima data,dar sa stii ca tot la hainutze de gagicutze ma atrage ochiul. cand vezi cate papusi,hainutze roz si mobila ptr fetitze sunt frumoase,ioooooooii nu ma mai dezlipesc de geamurile magazinelor. al meu domn vrea baietzi,baietzi si iar baietzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle apropo de sot....
intr-o seara stau cu al meu in pat si vorbim de copii...il intreb ce si-ar dori si-mi zice ca orice, numai sanatos sa fie. eu ii zic ca si eu gandesc la fel, dar il intreb, totusi, daca poate sa aleaga, cear alege... dupa insistentele mele zice : 5 BAIETI . am dat pe spate, mai ales c-am vazut ca-i plac si fetitele.
cand i-am spus ca majoritatea baietilor se insoara, pleaca si trec mai rar pe la parinti, parca a inceput sa-si doreasca si fetite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

YASMI ceva noutati ai?
WINTER tu ce mai zici? ai speriat uratii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

fetele... ati plecat toate? acum cand am prins si eu laptopul si pot sta cu voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Didi,pe moment i-am speriat! Eram sigura ca o sa-mi vina ieri dupa durerile de burtik dar am scapat. Azi dim aveam temp. 37,1. Dar in doua zile se pot intampla multe ... Tu cum te simti? Tin pumnii sa fie in burtik! Numaram in continuare. Yasmy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am un site foarte interesant daca va intereseaza:
www.sexlex.inforapart.ro.
trebuie sa va inregistrati, eu m-am inregistrat dar am uitat parola....



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

yasmi. winter tin pumnii sa fie bb la voi in burtica cat mai repede.
yasmi, cred ca trebuia sa faci deja test de ovulatie...sincera sa fiu, launele poate sa se produca mai devreme, la altele mai tarziu....dar tu decizi.....
winter, poate i-ai speriat cu totul si nu mai vin 9 luni .
eu, ziua 29. simt mici discomforturi in burta , mai mult la ovarul stang, ma simt cateodata balonata...astept uratii.sigur vin la mine

Mergi la inceput