Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Eu fac duminica unul dis de dimineata si daca e pozitiv dau stirea la toata familia care va fi reunita la ziua mamei... parintilor, socrilor, nasilor, cumnatilor, prietenilor....


Pupici!

Ce face graviduta noastra, Nana??
Fetelor, nu stiu daca ati citit la "Vine barza" ca Ade este graviduta...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Daaaaaaaaaa si tie nu ti-a placut deloc.......

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

IOANA si DANI

nu va ingrijorati..ca daca e sa fie bebe in burtica sigur este...vreau sa va incurajez ca timpu nu e pierdut si sa nu va pierdeti sperantza..NICIODATA

dar oricum asteptam vesti cand veti mai face testu

sa fiti cu noroc.....
poate si eu luna asta trec la mamici

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Monica, mersi pt incurajari! Sa dea Doamne Doamne sa fie bebe la toata lumea cat mai curand!

Anca, mie mi-a placut sa vad cum se inrozeste ...dar trebuiau sa se inrozeasca amandoua liniutele!!!!!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

M-am uitat acum la test si se vede o liniuta ffff palaaaaa.... poate daca faceam testul cand m-am dus la toaleta prima data, la ora 15.00 si nu la 15.10, cand m-am dus a doua oara era mai vizibila....

Aaaaaaaa, gata, e clar ca am luat-o razna!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

[Editat de Madutza_bra:

Fetelor va tin pumnii pt bebik, eu sunt in Z14, ieri am prestat, dar am facut teste de ovulatie si au iesit negative. Cat sunt de sigure aceste teste.
va rog nu ma ocoliti..]

Madutza_bra, nu te ocoleste nimeni doar ca mesajele tale sunt moderate asa ca apar mai tarziu. Problema cu testele de ovulatie este sa nimeresti momentul, adic varful de LH care poate tine si doar cateva ore,asa ca testele de ovulatie trebuie facute din momentul in care apare secretia ce indica fertilitate maxima (apacioasa si/sau albus). Succes.



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Fetelor, constat ca toate fugiti de ac si de analize de sange... Dar eu tot voi continua sa va pisalogesc, din cand in cand, cu chestia asta...



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gabi fffff bine faci

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ioana, nu te alarma, iubita!
Ai rabdare putin pana maine dimineata si mai fa un test la prima ora si sigur o sa te edifici.
Pana atunci eu fac galerie.




Nana, 4+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

eu nu fug...o sa fac si testu de sange dar dupa ce vad ca imi intarzie cam 7 zile...




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput