Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ale, poate se apropie ovulatie...si te pui pe treaba

Eu ma apuc sa-i fac o supa lui Razvanel, dar vin si pe la laptop sa verific ce mai scrieti. Asa ca sunt pe-aproape!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

clau. sunt z8. sa am ovulatie in ziua 10-11??? nu m-ar mira. in dec am ovulat de 2 ori. in ziua 11 si in ziua 21.

si BB tot nu a venit.

am trimis sotu la farmacie sa ia teste de ovulatie. maine dim fac unul

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetele, am vorbit cu cumnata mea. E in spital cu baietelul si cica are enterocolita. I-a pus perfuzie si a adormit. Era asa trista, saracuta!! Mi-e o mila de ea de-mi vine sa plang. Si Tudor, saracutul, cu perfuzie la un an!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Biby, bine ai revenit in forta!
numeioana> imi pare rau pentru Z1! s-ar putea sa fac si eu cunostinta cu ea zilele astea...ma simt cam naspa si am zis de ce sa nu mai fac eu un test, desi e ora 12..si of course, este negativ.




Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ale, cum ovulatie de 2 ori intr-o luna?? Wooow, cat de mari sunt sansele pentru asa ceva?




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

kriss, e prea devreme, oricum, pentru test. Mi-am promis sa nu mai ma testez inainte sa am intarziere. Sa vad daca ma pot tine de promisiune...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ioana imi pare tare rau pt nepotelul tau!!! O sa se faca bine o sa vezi! Dumnezeu are grija de ingerasi!
Ale multumesc mult iubita!!! Iti tin pumnii sa iasa luna asta!!!!

fetelor eu ma bag la somn... m-a ajuns oboseala de la stresul din saptamana asta!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pe la 13 si ceva plec la spital la nepotelul meu si apoi ma intorc sa va spun cum se simte... La 17.00 mergem la o pensiune sa petrecem de ziua mamei mele.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Somn usor, Biby! O sa vreau sa ma odihnesc si eu putin dupa ce vin de la spital... ma simt si eu obosita, pt ca m-am trezit devreme in fiecare dimineata.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Mai fetelor mi-ati facut si mie pofta de somn! Am inceput sa casc!!!Sunt asa de ametita ...cred ca se apropie o raceala!

Mergi la inceput