Colectia de toamna-iarna 2005(113)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Ripley, superb filmulteul.
Ce-mi place la treaba asta - cu filmuletele, ca ii vezi cum au evoluat, de la un capat la altul. Emotionant.

Ioana si Maria (29.11.2005)
Poze Craciun
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

-mamici care mi-ati raspuns la pb.lui Buba,multumesc din suflet!!!
Da,firma unde lucreaza el este o firma de medicamente,multinationala...e f bine pana-acum,el e f bine vazut,poate si de-aia ii cer asta,sa nu fuga la dusmani!!

revin pe seara,c-acum am intrat ulra-rapid,sa multumesc mamicilor dragute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Ca sa fim si noi in ton cu lumea

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Maria



Ioana si Maria (29.11.2005)
Poze Craciun
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

vreau si eu sa ii fac lui Dimitrie un filmulet dar cum se face?!! ca eu nu stiu.

Si inca o intrebare

ce e cu CD-urile astea Baby Einstein? ce contin, ii fac mai destepti?!!Lamuriti-ma si pe mine.

Aura si samburelu' Dimitrie
Don't argue with an idiot. They'll drag you down to their level and beat you with experience.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

ripley-super filmuletul,cel mai mult i-a placut ukai i l-am pus de 3 ori sa sa evzi ce radea si vb cu ana

Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

Super si filmuletul Ioanei, cu Mariuca ei.

Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)
www.dropshots.com/new.php?userid=109466&cdate=20061112&cimg=0" target="_blank">filmuletze Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

cuscra--sunt cd-uri cu muzica f draguta gen mozart si imagini pt varsta lor,
iti zic pe mess de unde sa le iei

dariei ii plac tare mult

Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionikka spune:

Dragelor!

Vrau sa va spun ca am tras cu ochiul la discutii, dar nu am fost foarte atenta.
Nu am avut timp!
Dar sper ca poetul e mai bine, am vazut ca si puiutzele lui Ioana, respectiv Cristinamh sunt bolnavioare. Va doresc sanatate infinita!

Datorez mii de scuze tuturor, mai ales Cristinei pentru ca m/a luat gura pe dinainte si am dat sfaturi cu privire la concursul foto. Aseara m/am uitat mai atent. Sunt fotografii foarte reusite in concurs si DA, explicatiile conteaza. Am trimis si eu! Bineinteles inainte de a ma uita care e treaba. E o fotografie DC, asta a mea...nu "artistica". Acesta este un site despre viata, familie, copii, etc. nu site pentru artisti cu capul in nori. Si cu asta: finito cu pozele si "sfaturile" despre ele.

Va pup si va imbratisez pe toate.
Imi pare sincer rau, pt.ca atunci cand am avut mai mare nevoie de prietene nu am stiut unde sa caut.

Ripley, am plans, plans, plans! Nu am cuvinte!
Sunteti adorabili!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Multumim mult... si eu mi-am gasit boceala si tati dadea apa la soareci.
Am 2 regrete: unul ca nu-l pot salva (sau nu stiu cum) si doi ca nu e ok ordinea din cauza denumirii pozelor. Dar oricum e o amintire nepretuita.
Ioana, am plans si la filmul tau.... io creca vine primavara de ne gasim melancolii si motive de plangocit
Aura, cand te uiti la un filmulet ai in dreapta pe ecran "create my own" si dai click si te duce mai departe, e fte usor.
Hilde.... tu ma omori cu retetele tale. Peter cu tine seamana asa blondut? Ca pe sub roscatul tau parca am ghicit tot asa o culoare deschisa.
Pishi, am evoluat spre Mimi-mami :))
Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ebdf1bd8b0ec9da963969&skin_id=0&source=browse" target="_blank">ana

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

Ok, Mimi-mami, 'nteles.
Am mai adaugat si io poze in contul comun, nu la zi, pana am inceput sa mergem. Ma tin de ele.

Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)
www.dropshots.com/new.php?userid=109466&cdate=20061112&cimg=0" target="_blank">filmuletze Alexandra

Mergi la inceput