Colectia de toamna-iarna 2005(113)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Proba de adaugat filmu la semnatura.

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ebdf1bd8b0ec9da963969&skin_id=0&source=browse" target="_blank">ana

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Absolut superb, Ripley !!! Nu mi-o mai aminteam pe Ana de cand era mica-mica!!! Ai o fata minunata , sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii! Treaba e ca eu nu aud muzichia... ce este ? (De fapt, las' ca incerc acasa, poate mere!)

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei!
Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ehehe...aproape am incropit documentul de masuri procedurale de avut grija de Sarah pe care trebuie sa i-l dau lui mama! Mai am putin de lucrat la el si e gata!

Ripley- superb filmuletzul! Pozele in care e cu picioarele iesite printre gratiile patutului si aia cu palariutza roz sunt de vis!

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

Delia, super filmuletul! Cand doarme fie-ta rintre zabrele cu picioarele asa il gasesc si eu pe Dimitrie cateodata dimineata

Aura si samburelu' Dimitrie
Don't argue with an idiot. They'll drag you down to their level and beat you with experience.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ripley superb filmuletzul!!!!!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 1 anisor, Revelion 2006
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

MIMI, super filmuletul. Toate pozele - alese pe spranceana si pustoaica, delicioasa.

Noki, hmmm, grea intrebare. Cumva facturile ramasesera acasa?

Leea, i-am dat nestle junior chiar din astea si n-a avut nik. So...

Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)
www.dropshots.com/new.php?userid=109466&cdate=20061112&cimg=0" target="_blank">filmuletze Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitic-03 spune:

Buna mamici!
PATRICIA:iti raspund mai tarziu(ca nu-mi da voie prietenul meu Tudor tot timpul la calc!):pt constipatie:1 masa=iaurt+struguri fara samburi+kiwi+portocala+para+1 lingurita miere/ 1masa=ciorbita de zarzavat(fara carne) cu borsh, duphalac(lactuloza-pina isi revine)Eu asta fac.
LEEA:mi-am dorit sa-ti raspund mai repede, dar n-am putut!Eu i-am dat lui Tudor inca de acu 1 luna si mai bine, cite o masa (aproape) in fiecare zi_cereale cu cacao(nestle)_ si nu numai ca ii plac foarte mult, dar sunt si usor laxative(ceea ce ne convine de minune pt ca luam Fe si ne cacam bilutze!!); iar pt agitatie..nu-ti face probleme,e la fel ca intotdeauna(eu i le dadeam in general pe la 17,00 si la 10-10,30 dormea lemn, nu afecteaza nici somnul)
JOY:esti supermami!!(pe cuvintul meu!)
Saru`mana mamicii noi-dec care mi-a luat in considerare votul!(desi n-am votat cum trebuia si unde trebuia)
ANDA:SANATATE piticului!numai are febra, nu?asta e cel mai important!eu fierbeam orez si apa de la el(zeama) ii faceam laptele cu ea ,iar orezul fiert il puneam peste banana si mar copt si era o alta masa delicioasa(la noi nu a avut nici un efect hidrasecul)
CRISTINA NEGARA:fata, frumoasa mai e Elise!!(cind o sa cresca pitacii mari poate se pune la punct teleportarea si se vor cunoaste!!vrabia malai viseaza, si nebunul balamuc =eu sunt!)
GINDACEL:

PITIC si PUIdePITIC(31-X-2005)Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Ripley, si io am vizionat filmuletul. Mi-a placut:aia la frizer si cea cu picioarele afara din patut.

de-ale gurii


Veronica, mama lui Stefan Peter 1 an si 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

se pare ca ne trec si noua bubutzele, dar se vad mai bine cand se trezeste din somn. sa vedem cand se trezeste cum arata.
in schimb, am reusit sa-i dau banana cu branza la 11, acum pregatesc un piure... sper sa si manance.

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

quote:
Originally posted by alexandrina

Gandacel, multumesc mult pentru raspuns. Nu mai cauta prin legi.
N-am vrut sa intru in detalii ca nu intereseaza pe nimeni.
Ideea e ca actiunile au fost retrase de la tranzactionare si citez "puteti solicita retragerea din societate in termen de 45 de zile.... in acest caz actiunile vor fi rascumparate de societate...". Eu cred ca e in regula. As avea vreun motiv sa nu ma retrag? Zau ca nu ma pricep deloc.

Acum mai am o intrebare: actiunile reprezinta bunuri mobile, asa-i?


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.




Deduc ca societatea la care ai avut actiunile (sau le ai inca) s-a transformat dintr-una deschisa (tranzactionata pe bursa) intr-una inchisa, atata tot! Nu esti obligata sa te retragi, in nici un caz...In principiu, esti actionar la o firma si ai toate drepturile unui actionar. Probabil ca celor care au subscris cand cu privatizarea li se ofera sansa asta de a scapa de actiuni fara multa bataie de cap si probabil ca aveti un termen limitat. In cazul asta, da, va trebui sa declari venitul pentru a se impozita, insa numai castigul, care cine stie cine iti poate explica in ce consta in cazul tau! Eu zic sa dai telefon la firma si sa te interesezi.

Gandacel 25+ si Bogdanel (14.11.2005)

Mergi la inceput