Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

ramonella, fetele!!! nasa mea a facut 2 si mi-a explicat cu se face .. ceva de baut inainte...pt atmosfera... apoi preludiu luuuuuung. si apoi dupa care 30 de min cu perna sub fund. si apoi tamponel la chilotel. si nani pana a doua zi.. si asta din 2 in 2 zile.

acelasi lucru mi-a zis si un prieten care e medic ecografist.

SPOR LA TREABAAAAA.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

pei..mie trebuie sa-mi vina pe 17 ianuarie......Doamne ajuta sa nu-mi vina!!!...teste am facut dar cred ca a fost prea devreme......poate mai am o sansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

fetele! Acum am ajuns acasa , de fapt abia am abuns...ma doare burtika de morrrr! Si sunt balonata rau de tot! Nu stiu ce e cu mine dar simt durere in partea de jos! Azi dimineata am crezut ca imi vin uratii dar era o scurgere alba care se intindea. Uratii trebuie sa vina pe 16 ian dar am o stare ca si cum ar veni acum! Citesc ce ati scris si revin!!! Ati scris ...nu gluma! Va pup pe toate de la A...la Z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

verisoara mea tocmai a nascut..mi s-a facut pieleea de gaina....a nascut un baietel frumos si sanatos..dar ea saraca mi s-a facut o mila...am simtit ca ma doare pe mine...tocmai se trezise din anestezie....era ametita si incepeau durerile....si nu am putut sa mai vb cu ea simteam ca mi se face mie rau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

RGE, testele au fost facute cam devreme dar mai incearca unul peste vreo 5 zile. Tin pumnii sa fie

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

RGE sa ii traiasca si sa fie sanatosi....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

RGE, sa-i traiasca baietelul verisoarei sa ea sa fie sanatoasa sa se bucure de el.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

va multumesc din suflet..o sa-i transmit din partea voastra mai ales ca si ea vorbea pe forum si o sa-i prinda bine sa stie ca suntem alaturi de ea....scuze dar sunt f emotionata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele care n-ati dat raportul azi...va asteptam

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia ce energie ai mama.......bai fetelor eu o iau razna ,am simptome de CM,inebunesc.......ma inteapa ovarele...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput