ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe(4)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

gabitu tu stii vreun dr homeopat bun in Buc ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lucialu nu am inteles unde. Pune link-ul, pleaseeee. Vreau sa ma distrez si eu.

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Boo-Oana am scris in acelasi timp. Eu nu stiu dar am vazut ca fetele care merg la T au. Pune o intrebare la subiectul acela. Sigur ele stiu mai bine, mai ales pentru ca multe dintre ele au sau au avut si endo.


Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Nu stiu cum se pune!!!Mi-s mai PROASTAAAAAAAAAAAAEste pe prima pagina la aspirante!Osa ma vezi pe mine acolo ca am fost ultima care a postat.Pozitii sexuale pentru ca sa rami mai repede sau asa ceva gravida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Hai ca merg acussss

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

hai ca e tare pozitia cu capul in jos si scuturat de picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Boo o fata Camea, n-a mai scris din pacate, apare la pagina 3 cred din capitolul asta si spunea atunci ca era gravi in 8 saptamani.Facuse homeopat,poate este din Bucuresti, dar nu a mai aparut.tot La Tutu se operase.Poate Tutunaresele stiu, ca el recomanda pe cineva la fetele care erau din Bucuresti.asta situ sigur.mie nu mi-a recomandat ca eram din TM si nu ma ajuta..Citeste ce scria si ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ai vazut.Da cu avionul si fata care s-a enervat ca gresise poz?ATENTIE nu radem de ele, dar este funny ce au scris.mai nasol la mine:ca eu cand am incercat in 2004, nu stiam de DC si nu m-a invatat nimeni, faceam ca la carte,vegetam dupa cu perna sub popou, luam TB-chipurile,calculam cum ma taia capu'ovulatia...Si al meu era terorizat de violourile mele incrancenate.TB o luam punand termometrul seara sub bratCa asa credeam eu ca se masoara...Si atunci eram disponibiliDoamne!!!Lume!! Sa nu faceti ca mine!!!Nici nu ma mir ca n-am ramas gravi si daca as fi avut ceva sanse!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lucialu . Fetele ca fetele, avioane, alea alea, dar tu.... cu TB tau seara si la sub brat....
Super tare. Nu m-am mai distrat asa....


Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Am intrat la "naturiste si Homeopate". Ce ziceti de Maca? Voi ati luat ? Pare ok si am citit mult pe DC de el .. Mai caut dr intre timp

Mergi la inceput