Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

daniela tin pumnii sa nu mai vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

nu vine nu vine
ca dak vine il tai in bucatele




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Buna dimineata, fete dragi.
Biby, de cand am citit nu mai sunt om. Pe cat de mult m-am bucurat cand ne-ai dat vestea buna pe atat de tare sufar acum. Sufar ca si cum as fi eu in situatia ta. Nu inteleg de ce? De ce e viata atat de nedreapta? Te rog din tot sufletul, mai mergi si la alt(i) medic(i). Eu inca mai sper intr-o alta minune, imi amintesc de oanabbb, si sper la tine sa se intample la fel, sa fie alarma falsa. Of, bibyshor dragutz, te imbratisez cu drag si sunt alaturi de tine cu tot sufletul meu.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

Durerea '' de ovar'' o simti in partea de jos a burtii fie in stanga fie in dreapta.Eu am sitit durerea asta ca si o ''presiune'',sau ca si o '' greutate'',dar durerea nu s-a ''mutat'' de pe o parte pe alta,ci a ramas constanta in partea stanga. Disconfortul era evident mai ales atunci cand mergeam,cand ma puneam in pat sau pe scaun,disparea.Mi-e nu mia trecut prin cap ca as fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

asa daniela...pe ei, pe mama lor .
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

durerea asta pe mine m-a tinut cam o sapt si ceva acum nu o mai simt asa tare, se poate sa nu ma mai doara sau se poate sa ma fi obisnuit eu cu ea.
cik nu ma mai doare...cum a auzit ea (durerea) ca nu o mai simt mi-a tras una sa zik: hei sunt aici ink




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

Multumesc din suflet Alish pentru cuvintele frumoase.....sa dea Dumnezeu la toata lumea care isi doreste bebei frumosi si sanatosi si voua viitoare mamici multa multa sanatate...ca sa puteti sa faceti bebe...mult noroc,...bafta Doamne Doamne o sa ne ajute..promit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Prin pile si relatii maine ma duc la o doctorita foarte bun adin Cluj sa vad ce zice si ea.Dar nu-i spun ca am fost si la altcineva.Ma duc asa,pentru un simplu control.Sunt curioasa ce-mi spune.Poate e grava situatia.
Gabitzule bine ai revenit!
Daniela eu cred ca la tine e bebe!
Anaoi bine ai revenit si tu!Habar n-am ce poate sa fie.
Bibydraga,sper sa fie totul bine!Si sa fie o gresala!Suntem alaturi de tine!


NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Clau pentru micutzul Razvan Sa creasca mare si destept si sanatos si norocos si la punga gros


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Azi e ziua Razvanelului? Tu ai retinut de-atunci, Laura. Bravo

Clau, sa-ti traiasca Razvanelul, sa va bucurati de el in fiecare zi tot mai mult

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput