Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

pai, olim, tu ai crezut ca ai avut ciclu peste sarcina?? Fetelor, probabilitatea de a avea asa ceva este foarte mica. Nu va iluzionati in van! Sunt cazuri, intr-adevar, dar foarte putine!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Asa este Ioana ,ai perfecta dreptate....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Nushulica sper sa fie bine si sa te apuci din nou de prestat!Ne vom ruga pentru tine!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fecian, draguta mea, imi pare rau de Z 1, lasa ca poate e ultima...Multumesc de urarea pentru Razvanel. Te pupic .

Nushulica, iti tin pumnii sa fie bine maine la doctor, ma gandesc la tine si ma rog pentru tine.

Olim, imi pare rau de testul negativ.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Olim, pai cum sa fii insarcinata in Z9 cand trebuie sa ovulezi acusi?...sau te gandesti ca a fost ciclu peste sarcina ca altfel eu nu inteleg

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

fetelor mesajele mele intra mai tarziu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, daca nu ti-a venit inca si ai doar o scurgere maronie, mai fa un test, ca poate e de la implantare

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

OLIM, ce TB ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai asa zicea doctorita.Oricum al meu ajunge maine acasa si il pun la treaba
fetelor, multumesc pentru sustinere
mai aici toate problemele sunt importante, chiar si cea mai mica neintelegere, asa ca nu ezitati sa vi le impartasiti cu noi.Eu am intrat aici dupa ce am povestit cu ramonella si imi zicea ca sunt niste fete minunate aici, si asa am intrat si eu.Si avea perfecta dreptate, sunt cele mai super fete de pe DCImi sunteti dragi toate si ma simt ca in familie aici.Mai ales ca mamam mea a murit si nu prea am cu cine sa ma consult in aceasta privinta.Va iubesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor da poate olim si-a luat test de ovulatie nu de sarcina

INGRID

Mergi la inceput