Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor stiu ca nu-i asa de importanta problema mea dar...maine ma duc la dr la control am terminat tratamentul...sper sa fi scapat de chist cu toate ca ceva imi spune ca mai e inca acolo afurisitu...oricum psihic simt ca nu mai rezist...nu mai am rabdare...daca imi zice dr ca inca trenuie sa mai fac tratament sunt in stare sa o si bat...va rog mult sa va rugati si pentru mine sa fie bine...abia astept ziua de maine

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nu fii trista...poate e prea devreme sau poate trebuie sa incerci mai mult.

Fetelor, as vrea sa iau si eu Vit E. Cum se ia? din Z1 pana in Z10? Oricum cica pana in ovulatie ca sa nu afecteze un potential bebe...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ba da problema ta este fff importanta si noi suntem alaturi de tine,sper sa fie bine.
O sa ma rog ptr tine.
Pupicei

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

sunt in ziua 9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Olim, nu te descuraja. Doct. sigur are mai multa experienta si nu imi dadea sperante degeaba. Mai asteapta, poate sarcina este pre mica pt a fi detectata de test.

Iti tin pumnii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Olim draga,imi pare tare rau.Offf...Ce fericita erai....Dar poate inca e prea repede sa se vada.Of ce rau imi pare.Draga de tine.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Nusa, ma rog pentru tine! sa poti cat mai repede sa devii mamica!
Olim ,imi pare rau pentru testul negativ!mai fa unul dim cu prima urina.



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Si eu am avut simptome cu carul... si sanii tensionati, somn la greu... pofta de mancare si uite ca acum imi vin...uratii aia!!!

Nushulica, sper sa fie bine pentru tine. Sa Dea Domnul sa se fi rezolvat chistul, ca sa te apuci de prestat!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim Z9 de CM?


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Nusha, dragutza, suntem alaturi de tine si ne rugam la DD sa fi disparut chistul si sa fie bine.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput