Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Danielaradu, tin pumnii sa fie

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Bubule, si eu cu o sapt inainte sa trebuiasca sa vina uratzii am avut o scurgere albicioasa, ceva diferit decat de obicei. Chiar ma gandeam ca o fi de la raceala si uite ca era altfel ptr ca era in burtik. Cred ca asta e si la tine si la Daniella. Te pup si iti tin pumnii.
Daniella
, pune mana si fa maine un test mai sigur, ca presimt eu ca e in burtik. Eu am facut testul ca sa ma aflu in treaba si cand colo surpriza mare. O sa tzin minte asta toata viata. si te astept cu vestea mare.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

biby: eu sigur nu am ovulatie tarzie, n-am avut niciodata, in plus am avut toate semnele ovulatiei pe la mijlocul ciclului ca de obicei si sunt sigura ca am ovulat in zilele acelea numai ca nu am numarat nimic, am fost in vacanta la munte si habar n-aveam in ce zi sunt si prestam numai cand aveam pofta; din fericire asta se intampla fff des, pt ca sotiorul meu asa e in vacante, cu pofte nemasurate
oricum, cand m-am reintors de la munte, mi-am calculat si am vazut ca am prestat din Z9 pana in Z22 inclusiv cateodata in fiecare zi, alteori o data la 2-3 zile, asa cred...ti-am spus ca n-am numarat si nici eu nu mai tin minte exact. Iar sotiorul meu e acum plecat din tara pana sapt viitoare deci n-as avea cu cine sa prestez nici daca ar fi intr-adevar ovu

daniela: cum adica ca albusul fiert???? pai ala nu se intinde! eu am exact ca albusul crud, adik transparent si ramane asa din cand in cand pe hartia igienica cate o bucatica compacta pe care o intind eu intre degete...asa e la mine

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

olivia: nu cred ca mai am io rabdare o sapt sa fac urmat test, daca nu vin uratzii pana vineri, adika Z28 mai fac unul

nana: scumpa mea, la mine e fff ciudat: cateodata e transparent ca albusul de ou crud iar cateodata e secretie albicioasa si groasa, lipicioasa...ciudat

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

ca albus fiert dar moale pe care poti sa-l itinzi iar pe hg imi ramne si mie intradevar ...eh ...vad eu maine ...tare ma mananca sa imi cumpar un test

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor gata m-am programat la dr Niculesc pe 26 ianuarie....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Bubu, tin pumnii pe vineri sa iasa II.

Anca, e bine ca te-ai programat. Eu trebuie sa merg maine la 9 si ma apuca raul cand ma gandesc.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

olivia: multumesc
tu ce zi esti?

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Eu abia am inceput iar. Z6

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Bubule, ai descris f bine : secretie albicioasa si groasa, lipicioasa. Exact asa era secretia mea. Fara miros dar consistenta, pot spune ca spre brazos. A fost doar 3-4 zile, dupa care a disparut cu desavarsire.




Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput