Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

si pe mine ma dureau ovarele de cateva zile de ma duceam la baie din ora in ora sa vad daca nu a venit. si uite ca e cu ochisori. asa ca nu te lua dupa durerile ovarelor. hai ca mai asteptam fete la mamici de sept-oct. veniti fetelor cu vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

anca : sper sa fie bb , test nu mai fac dupa ce au iesit 2 slab roz (o barza si o femina si ala de ieri clar negativ (sure check)am zis ca nu mai fac pana nu imi intarzie cel putin o saptamana
da..dak intarzie sa vezi ce ma mananca pe mine portofelu

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

IRINA: FELICITARI!!!

wow, ce an bun!!! imi place

kriss: la tine oricum era prea devreme; si eu am femina negativ dar nu-mi pasa, ma simt fff bine si am de gand sa intampin uratzii cu voie buna:



fetelor, la mine, deocamdata, nici un semn de urati asa ca o speranta mica-mica mai exista pana vad rosu in fata ochilor

azi dim cand m-am trezit am avut niste bolboroseli pe la ovare-uter de-am zis ca mi-au venit si cand m-am dus la baie, ce sa vezi? albus exact ca la ovulatie (deja a 4-a zi la rand!!) Sanii au inceput sa se modifice au devenit mai grei si un pic mariti dar nu ma dor. Cam atat despre mine, va mai tin la curent

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

chestia cu secretia ca de albus o am si eu ...de 5 zile chiar...de zici ca fac mereu pe mine (asa ma simt0 acum am inceput sa zic ca imi vine menstruatia si cand merg la baie....nimic
te pomenesti ca esti si tu bubulino??

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Daniela eu zic ca ai toate sansele sa fii !!!!! Vezi ca Surecheck se pozitiveaza foarte greu!!! Eu am facut unul in Z28 si a iesit clar negativ. Ieri am facut altul si a iesit cu liniuta a doua putin mai slaba decat linia de control dar e f.f.f.vizibila. Alaltaseara la Barza liniuta a doua a iesit la fel de intensa ca cea ce control. Deci e clar ca Barza detecteaza sarcina mai devreme. Iti tin pumnii sa fie !!!! Mai asteapta 2 zile si fa alt test! Eventual alta firma!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

daniela: tu ai semne ff evidente de gravidutza...ti-am spus-o deja de cateva ori! sure check-ul se pozitiveaza mai greu cand ai min 14 zile de la conceptie! et sunt sigura ca esti gravii!!!

nu stiu ce-i cu albusul asta de ovulatie (parca avea ceva legatura cu progesteronul), la mine e fff compact exact ca la ou si se intinde de mama focului intre degete, ma distrez si eu cumva la baie

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

pai mi-as lua azi un barza caseta si sa-l fac maine dimineata in Z28
ca park nu mai am rabdare
ce naiba ma fetelor mai am o zi si sunt....vraiste

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetelor nu stiu daca va mai amintiti dar eu mereu va spuneam ca nu cred ca am ovulatie pentru ca nu aveam secretie ca albusul deloc!!! Era ceva cum e apa asa.. de ziceai ce pierd apa! In nici un caz nu era o secretie consistenta si nici macar albicioasa. Deci eu cred ca se poate si fara secretie!
Bubu ia exerseaza putin azi.. mai stii?! Poate ai o ovulatie tarzie!!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

albusu asta al meu e consistent ca un albus fiert si se intinde la fel
si eu ma joc..deh
am citit si eu ca cik se ofrmeaza in sapt 4 de sarcina dopul gelatinos si asa apare
oare??

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

'Neata, fetele!
Am aparut si eu si bineinteles votul Biby, multumim pentru noul cap. si vad ca hop si o . Asa da!!!

Irina, FELICITARI!!! Sarcina usoara si bebe sanatos.

Kriss, Bubu , a fost prea devreme, dar peste vreo saptamana cand mai faceti cate un test vor iesi II.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput