Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ALE eu sunt ziua 25, dar nici vorba sa fiu graviduta. deja nu mai am nici o speranta..si nu zic asa doar ca vreau sa ma incurajati voi dragutelor . nici nu mai sper si nici n-o sa ma mai agit.
daca ii sa raman vreodata gravida, bine, daca nu, cand vom merge acasa < preconizam sa mai stam cativa ani in israel>, vom infia 1,2 sau 3. depinde in ce stadiu ne vom gasi. daca vom avea atunci copii sau nu.
fetele va pup pe toate si sa ne ajute DUMNEZEU sa ramanem gravidute pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

hmmmmm. nu e bine sa-ti pierzi speranta. incerci demult? exista ceva probleme? poate au rezolvare si vei avea copilutul tau. apoi... infiezi 5

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

la toate fetele. Cum nu am timp sa intru ziua de la firma,vin si eu asa in noapte sa felicit toate gravidutele.
Eu sunt z28,ma dor sanii si am o durere usoara de spate,cred k imi vin uratii .
si sa auzim numai vesti bune cu II liniute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Buna seara dragutzele mele! Cat timp a trecut de cand nu v-am mai scris si ati terminat deja 2 capitole, vad ca sunteti harnicute.
Au si aparut gravidutze intre timp,Tomitza,felicitari iubita, ma bucur mult pentru tine, si sa dea DD sa fie totul bine pana la sfarsit
Bibyrox, acum cateva zile spuneam ca vom numara impreuna, dar e mult mai bine asa; cand credeai ca numai e nici o sansa sa ramai luna trecuta, uite ca s-a intamplat minunea.Esti o scumpica, si ma bucur din suflet pentru tine, sper ca maine sa -ti fi trecut problemuta, si sa auzim numai de bine.Abia astept sa vad emoticonul maine.Bafta si curaj, ca totul o sa fie bine.
Alexutza, nu ne putem lasa mai prejos, o sa le spun proaspetelor mamicutze sa ne ia si pe noi cat mai curand la odisee.Trebuie sa reusim, cat de curand.
Pupicei dulci pentru aspirante si vrem sa auzim cat mai repede de cele 2 liniuteeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

ysa. daca vin uratii, se plictisesc si pleaca..

si dupa 14 zile... pui ceva la cale impotriva lor.

si o sa renunte sa mai vina 9 luni

eu asa mi-am propus

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

liv!!!!

trebuie sa promita ca ne iau si pe noi..

e musai. cred ca sunt fete bune si ne rezerva un loc in fata.

tu? ce faci? ce zi esti?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Didi, pai se poate iubita?Fruntea sus si tre sa reusim noi cumva; nu-ti pierde speranta ca o sa fie bine, minunile se intampla cand ne asteptam mai putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Alex, eu sunt in Z8.. si deja am inceput lucrarile; imi fac temele in fiecare zi luna asta.... pana la urma trebuie sa vina bblul; ce ma intristeaza este ca luna asta o sa am o groaza de examene, ca nu am terminat facultatea inca, si stii cum e..... stresul nu face bine la ingeras... dar eu sunt consecventa.Te pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

pai inainte sa raman insarcinata am fost la doctor sa-mi fac toate analizele, asta cam in jur de 20 nov 2006
si in afara de astea, am facut si eu si sotul analizele de sange pt Rh (amandoi avem aceeasi grupa de sange si Rh, adica A2 si Rh pozitiv)
tot atunci mi-a zis doctorul sa ma apuc de luat acid folic si pt ciclul ce urma in decembrie sa iau teste de ovulatie
zis si facut
pe 5 dec mi-a venit ciclul si in jur de 16 dec m-am apucat de teste; pe 22 dec s-a pozitivat testul, ceea ce insemna ca voi ovula pe 23 dec
si pe 22 si pe 23 am prestat si restul lunii cam la 2 zile
si acum, dupa doar 1 luna am si cules roadele
ce sa zic...se pare ca am fost foarte norocoasa

dar nu se stie niciodata de unde sare iepurele...fiecare om cu organismul lui, doar speranta sa existe

va pup si va astept cat mai repede la odisee


TOMITZA

Nunta-11 iunie 2005
http://community.webshots.com/album/555481321kpzxPj

Vine barza
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;120/st/20070915/dt/-17/k/9753/preg.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Ale le vin eu de hac la urati anul asta, nu o sa-i mai primesc vreo 9 luni. Abia astept sa se intample asta .

Mergi la inceput