Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Mcrissa, multumim pentru informatie, inseamna ca am sa iau si eu pana in ziua ovulatiei.

Fetele, pe unde-ati disparut? Va astept cu noutati!

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, ce tot spui acolo. Incearca sa nu te mai gandesti si lasa paranoia. Pai eu te stiam fata puternica si optimista. Ce-s cu gandurile astea?....ehehe, cred ca hormonii sunt de vina... Ai sa vezi ca va fi totul bine.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Sotul meu crede ca din cauza ca este stresat nu putem face copii. Asa ca joia viitoare il duc la teatru. Am luat bilete la National, la Burghezul Gentilom. Ce ziceti facem un program de destresare? Cu plimbari lungi, teatru, film, odihna, sport.......Se inscrie cineva?

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu m-as inscrie dar nu prea avem timp

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Biby iti faci prea multe griji. Si nu sunt bune pentru bb care cu siguranta e acolo in burtik. Ca doar nu te minteau testele alea. Fii increzatoare ca totul va fi bine.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Hi mai Anca nici macar seara dupa 7?Hai ca-ti iau bilete la teatru dak tu vrei dar nu ai timp.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana esti o draguta dar inca nu ,cand ma hotarasc iti spun.
Pupici
Bibi tu ai avut cheaguri la CM?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olivia, oana multumesc mult fetelor pentru incurajari!!!! Mi-e foarte fricaaaaa
Anca nu. N-am avut cheaguri mari.. dar ceva ceva parca a fost. Tin minte ca ma spalam si vedeam niste firicele asa de chegulete. Dar nu am avut dureri!!!! de 2 zile ma jeneaza burta asa si am niste junghiulete... si cica nu e bine sa te doara!!!
Ma duc sa ma pregatesc pt dr.!!! Sa va rugati pentru mine! Cum ajung acasa va scriu!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetele voua vi s-a intamplat sa aveti CM abundent inca din prima zi? De obicei aveam f. putin in prima si abea in a 2 a era mai mult.Luna asta a fost altfel. Sunt Z3 si tot curge. Ce o mai fi si asta?

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Bibytz, ne pentru tine. Sa stii ca suntem cu sufletul alaturi de tine . Te asteptam cu vesti bune

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput