Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(21)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

marinar inca o data FELICITARI ! Emma e o frumoasa intr-adevar, bucalata si ce mai...o comoara, m-am topit uitandu-ma la poze!!!Uite asa isi da seama oricare dintre noi ca toooate sacrificiile din lume merita pentru un astfel de rezultat!Sa fiti sanatoase si fericite mereu ca si acum!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diddy spune:

Zeno, stai linistita, te inteleg, eu o sa ma descurc cu Tutu si o sa fie bine totul pentru amandoua. Iti tin pumnii stransi pentru maine si ma rog la un rezultat bun pt tine.Fara emotii, da?
Marinush, Emma e absolut superba, mi se pare deja ca seamana destul de mult cu tine, sincer! Ma bucur ca sunteti amadoua bine si va doresc tie si sotului tau sa profitati la maxim de timpul pe care il petreceti cu comoara voastra.
Kora, esti o dulce ca de obicei.
Ioana, cum te simti? Ai mai rezolvat ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole31 spune:

Ana p si Kora, va multumesc mult de tot pentu detaliile legate da laparo. Mi-ati expus totul asa de amanuntit incat cred ca atunci cand ma voi afla la spital o sa am senzatia de deja vu! Acum, ca mi-am facut o idee foarte clara despre ceea ce ma asteapta, m-am linistit.
Ioanatugs, nu se poate sa stai si sa suferi asa o luna. Mai insista la Tutu, poate gaseste o fereastra. Fii curajoasa si fa ce este mai bine pentru tine.
Zenobia, maine o sa ma gandesc la tine. sa fie totul bine! fata curajoasa.
Marina, sa va traiasca mandretea de fetita, sa fie sanatoasa si sa va lumineze viata! Va pup pe amandoua.
O duminica placuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Fetele am creat un subiect nou, mai am de aranjat la el



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mica-mica spune:

Zenobia , bafta maine la laparo si un rezultat bun !
Marina sa va traiasca fetita, sa fie sanatoasa, fericita si sa va bucurati de ea .
Poate ar fii bine Ioana sa mai insisti, nu poti astepta 1 luna si poate d-nul dr. o sa gaseasca o fereastra sau daca nu sa consulti un alt dr.
Eu ma pregatesc de o a doua monitorizare, si cred ca astept programarea la laparo.
O saptamana buna va doresc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac100 spune:

Am auzit ca ati dat detalii despre laparo...
Le puteti posta si aici ca si eu as avea nevoie. Multam mult.

Daniela

Mergi la inceput