Durerea unei pierderi de sarcina (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

ileana, merci mult de ajutor, am reusit, dar se pare ca la album nu fac bine ceva, ca vad ca nu da direct linkul ca si inainte. ma bucur ca si tu vrei in 2 ani un alt bebe, vom fi colege din nou

ralu, poate ca un bebe va va ajuta f mult, ai mare dreptate in ce scrii. sanatate multa, si sa ne spui cind iti facem galerie?!

laura, cu placere, ma faci sa rid, esti mare figura, am sa ajung sa puna lumea mina pe mine sa port noroc!, asa, asa, fa-ti parul, ca uite si mirelush asa a facut si a primit un cadou frumos, si ella a facut la fel, si a primit cadou frumos analizele sotului, sa vedem daca mai primeste unul!ieri am tot visat baieti bebei, poate am baiat! pina acuma simteam ca e fata, dar dupa visele astea doua....vedem la eco!

Flavia +18, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

tot eu sint nu stiu daca ati vazut dar mai avem un carucior roz pe lista? deci baietii sint in minoritate ptr moment!

Flavia +18, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

gata am reparat si problema cu albumul foto, asa ca fetelor astept sa va puneti fiecare pozele de la eco sau astept sugestii ce si cum sa facem! va pup
da ce faceti dormiti chiar toate?

Flavia +18, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Jocelyn va avea fetita??/ Felicitari! Azi m-am gandit la ea si voiam sa intreb aici ce mai face, dar nu mai stiam cine tine legatura cu ea

Ralu multa sanatate sotului tau si bine ati venit acasa

Flavia iti tin pumnii pe maine la eco Abia astept sa ne spui cum a fost; cred ca ai baietel, daca ai tot visat atata Si eu m-am gandit la treaba cu vopsitul, ca i-a purtat noroc Mirelei


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Cam trista azi,pt ca draguta de Pepsi nu m-a trecut si pe mine pe lista "neagra" sa-i zic asa :)Bine era sa nu fim nici una acolo la av. sp .sau mai stiu eu ce ,dar asta face parte din viata noasstra si trebuie sa o luam ca atare.Deci Sapt 9 de sarcina :avort spontan 07.11.06,motiv necunoscut .Multumesc

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Flavia super ideea cu albumul. Abia astept sa am poze cu bebe sa le pun si eu! Si Jocelyn va avea fetita? Super! Sunt inebunita dupa fetite!Abia astepta sa ne spui si tu ce ascunzi in burtica!
Laura o sa-ti poarte noroc vopsitul ai sa vezi!Imi amintesc ca imi ziceai ca m-am facut frumoasa pentru bebe!Acum este randul tau sa te pregatesti!
Bafta maine!Frumos cadou!Asa imi doresc sa am si eu o prietena coafeza!Sa ne arati poze!

Eu sunt rupta de somn... si am o ameteala...daca ma atinge cineva simt ca ma darama! Cred ca am sa ma bag in pat!
Va pe toate si va urez noapte buna,iar tie Flavia,serviciu usor!



Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

laura, merci mult imediat ce vin de la medic intru sa va zic ce mi-a zis, s-ar putea sa nu-mi faca eco miine, dar am eco pe 25. da, de jocelyne mi-a scris pe privat o prietena a ei, care m-a rugat sa-i pun caruciorul roz in lista, din pacate nici eu nu tin legatura cu jocelyn de cind nu mai intra pe aici!asa, asa cu vopsitul, ai dreptate uite ca i-a purtat noroc lui mirelush! vreau neaparat poza!

ladymina, nu fi trista, nu ai de ce,nu am facut intentionat sa nu te trec pe lista, e trecuta pe lista cine vrea, sint multe fete care au pierdut sarcini si nu sint pe lista, dar sint prezente la subiect, e decizia lor, de aceea regula este sa ceri sa fii pe lista. acuma esti, si lasa ca nu-i deloc urita lista noastra si nici atit de neagra, mai sint si raze de soare pe ea, si vom umple albumul ala de bebei!

mirelush, acusi va zic si eu ce ascund in burtik, nu de mult am visat mai multe fetite, si am zis clar e fata, dar aseara si visul acela urit, era baiat! nu conteaza, voi avea pretentii la al treilea!si ai gija mai trebuie sa te odihnesti acuma, vezi ca te cert! ce faci asa tirziu pe forum, , trebuie sa ai grija de tine! abia astept si eu pozele tale de la eco!

va pup pe toate, mi-e somn ma culc si eu, noapte buna


Flavia +18, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

Flavia, multumim ptr. noul capitol si multumesc ca te-ai gandit la mine, as fi cea mai fericita sa se intample minune....,azi sunt deabia in ziua 28, CM nu a aparut dar nici nu stiu cand mai vine exact, ca pana acum dupa cum va mai spuneam a venit numai dupa duphaston.....cred ca am sa fac un test abia pe sambata, in cazul in care nu se instaleaza pana atunci...cu toate ca mai am dureri de burta:((..........dar eu inca mai cred in minuni, cu toate ca si sotul spune ca nu a pus seminte luna asta si ca o sa-mi spuna el cand sa ma astept, saracutul nu stie cum sa ma mai pacaleasca sa nu fiu iar dezamagita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

Laura ,daca se mai adevereste si la mine treaba cu aranjatul inaintea bebelului....tre sa te pregatesti sufleteste, eu ma rog sa se adevereasca si sa fim o gasca de mamici frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hair spune:

Adela, succes la operatia sotului.



Mergi la inceput