botez in Bucuresti-ce restaurant?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

Casa Jienilor-atat locatia de pe Agricultori cat si cea de pe Fainari sunt potrivite pentru botez.
mancarea e foarte buna,proaspata si nu sunt scumpi deloc.


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoveMum spune:



Buna dragi mamici ..
Imi recomandati si mie un restaurant dragut in centru pt botezul bebelusului meu ???

as vrea in noiembrie sa-l botez pe ingeras , si nu stiu restaurante centrale (prefer biserica Domnita Balasa )

Am auzit de Imperial Ballroom , langa Cismigiu ca e f dragut si mancarea f buna ..a mai fost cineva ?
Ca de Capsa mi-e cam teama , s-au plans niste prieten ca au cam suferit de foame la o nunta ..
Mai puteti sa-mi recomandati ??

Va pupic pe toate mamicile !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoveMum



Buna dragi mamici ..
Imi recomandati si mie un restaurant dragut in centru pt botezul bebelusului meu ???

as vrea in noiembrie sa-l botez pe ingeras , si nu stiu restaurante centrale (prefer biserica Domnita Balasa )

Am auzit de Imperial Ballroom , langa Cismigiu ca e f dragut si mancarea f buna ..a mai fost cineva ?
Ca de Capsa mi-e cam teama , s-au plans niste prieten ca au cam suferit de foame la o nunta ..
Mai puteti sa-mi recomandati ??

Va pupic pe toate mamicile !!!


Daca tot faci la Domnita Balasa eu iti pot recomanda restaurantul cu specific unguresc (asta nu inseamna ca e musai sa iei mancare cu specific) St' George, care este chiar vav de biserica, peste Dambovita.
Eu am facut botezul celui mic la crama...acum depinde de cati invitati aveti, eu am avut ~40...am scris pe undeva pe aici detalii cu mancarea, desertul


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput