Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Gata,cupii.....in fro trei sferturi da ora,demaram spre gara,apoi spre Buzau.
Ne auzim de acolo.....sper sa ma lase Alma si pe mine sa spui o vorba-doo de la scula ei.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Brenda, druuuuuum buuuuuun!

Marce 31+

Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

buna seara la toata lumea,

brenda ce rau imi pare ca nu te-am mai prins sa te pup si eu de drum bun. sorry ca am lipsit cam mult si am disparut asa dar m-am luat cu job-ul, cu bebe si abia mai am timp sa respir. promit sa recuperez si sa ne mai vedem si noi, cu tot cu pitici. sper ca minunatia ta de fata e bine si tu la fel. te pup si ne auzim la telefon.
am citit azi, asa de sfarsit de an cateva pagini de pe aici si brusc nu m-am mai simtit atat de singura. sunteti minunati si ma bucur ca am intrat ca sa imi mai pun psihicul pe picioare.
r_marce pls da un msj pe msg daca ai cum la bagheera1975. cred ca noi ne stim. de foaarte mult timp. daca ai o suzi cu o culoare turbata atunci sigur te stiu. avem cunostinte comune ca sa zic asa. mi-ar face placere sa vorbim. sper ca esti bine, sanatoasa si te simti ok cu burtica. ne auzim pe msg.
pentru toti va doresc un an nou bun si ma bucur ca v-am regasit intr-o zi atat de apasatoare ptr mine. multam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Seara buna!
Iaca am ajuns la Buzau.Frig ca la Bucuresti,dar cald in sufletele gazdelor....sie de-ajuns.
Deocamdata n-am vazut Buzaul,mergem maine sa ne vedem cu citeva fete de pe forum si sa plimbam copilele.
Mai intru,sa va spun impresii.
Pup pe toata lumea....

Alice,pe mine m-a uimit tacerea ta,eu am incercat sa te mai apelez pe mess,ti-am trimis si un SMS odata,dar nu mi-ai raspuns.
Ma bucur ca esti bine,si sper ca si bebe e bine.
As vrea sa ne vedem cu toate,te anuntam cind ne mai intalnim.


Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Hi,hi,hi.....si uitai ca intru de pe nickul Almei....
heeeyyy,sint eu,Brenda!

Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ce mai faceti fetelor si baietilor? Ce...? Va mirati..? E doar ora 1!
Asta seara pe la 8 m-am pus in pat ..eram un pic obo, sinteam cum vine mos Ene pe la gene ...eram in culmea extazului. Dupa vreo ora de topaiala in burta, se decide mindrutza sa imi dea o pauza siiii.... am adormit! Ce fericire...! Numai k nu a tinut mult ..tocmai m-am trezit!
De fapt...m-am trezit ceva ciudat ...Senzatia bine-cunoscuta k cineva acolo in burta sughite dar... AVIND CAPUL IN ALTA PARTE! La cit s-a zbenguit nu mai e nici un dubiu k dra e asezata transversal, cu capul in partea dreapta. Asta se chinuia ea sa faca de doua zile incoace...k am zic k mi se intoarce burta pe dos!

Brenda, ma bucur sa aud k ati ajuns cu bine. Acum cred k tot petreceti si tzaca-tzaca ...stati la o birfa mica ...sint invidioasa!

Alice, m-ai pus pe ginduri ...De unde ne stim? Acum nu o sa mai pot dormi! (de parca altfel as fi putut)Am inceput deja lista in minte cu toate "Alice" pe care le cunosc. Oare ne stim de la spital? Te-am adaugat pe lista de mess ..sper k ala era id de yahoo mess, nu?

Hai va pup ma duc la

Marce 32+

Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ahhhhhhhhh.... ca nu ma pot abtine...

Bueiiii.... ma recunoaste lumea dupa culoare lui Suzi...daaaaaa?



Marce 32+

Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

quote:
Originally posted by R_MARCE

Ameera...nu esti singura!

Siiii ...eu cred k nu dormi k sa ma sustii pe mine moral!

Marce 31+

Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!



No, uite ca la asta nu m-am gandit Pai e bine atunci, inseamna ca folosesc si insomniile mele la ceva...

Marce, stiu ca tu abia astepti sa scapi, dar cand citesc ce scrii de bebelina ta care ti se zbenguie prin burtica asa ma apuca un dor de perioada sarcinii... mie mi-a placut tare mult sa fiu gravida, mi-e ciuda ca nu m-am putut bucura pe deplin ca deh, ma tot parasea iubitul cand mi-era lumea mai draga...

Brenda, ma bucur si eu ca ati ajuns cu bine, petrecere frumoasa in continuare!

Am sunat-o si eu pe Yagmur azi, a ramas ca o sa trec pe la ea inainte sa vin in Bucuresti (asta va fi saptamana viitoare). Noutati nu am, nimic in plus fata de ce-a zis Marce.

Pe aici a nins azi, cam timid e drept, dar tot e ceva... e frumos.

Pupici si noapte buna (cui poate sa doarma)


Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

quote:
Originally posted by Ameera


Pupici si noapte buna (cui poate sa doarma)


Ameera si Sara




Mrrrrrrrrrrrrrrr....



Marce 32+

Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ameera...mie cu sigurantza nu o sa imi fie dor de perioada asta! DELOC!

Siiii... poate sa imi spele cineva creierul ...sa mai imi vina sa fac al doilea copil vreodata!

Nu zic k nu e dragalas sa simti bebele in burtica ...dar restul "deliciilor" sint prea multe si prea ...de tot.

Marce 32+

Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput