Clubul moldovencelor de peste Prut (38)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Va urez si eu acum, in ajun de marea sarbatoare a Nasterii Domnului Iisus Hristos: sa uitati de griji si suparari, sa primiti si sa daruiti iubire, lumina, liniste si pace sufleteasca. Sa aveti un Mos Craciun incarcat cu mult noroc, dragoste si fericire. Sa va ajunga pentru tot anul care vine.


Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Sarbatori fericite va uram si noi!
Vad ca degeaba o scris si Alionushka si Trin ca zapada tot nu vine Nici nu stiu ce sa mai facem sa ninga.

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Fetelor, va urez CRACIUN FERICIT!Multa sanatate, fericire,dragoste, casa sa va fie plina de copii, prieteni dragi!

Alina si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

CRACIUN FERICIT VA DORESTE CAMELIA SI MAMI! IMPLINIREA TUTUROR DORINTELOR. SANATATE, IUBIRE SI ARMONIE IN FAMILIILE VOASTRE!

Nati, mami de Lia papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

quote:
Originally posted by alinkav

Fetelor, va urez CRACIUN FERICIT!Multa sanatate, fericire,dragoste, casa sa va fie plina de copii, prieteni dragi!

Alina si Alex



ALINUTZA, ASTA CU: "CASA PLINA DE COPII" E SUPER!

Nati, mami de Lia papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alincic spune:

UN CRACIUN FERICIT VA DORIM SI NOI ,SAMUEL, EVELINA SI LOREDANA SI EU.
MULTA BUCURIE SI FERICIRE IN FIECARE CASA.
Noi astazi am inceput vizetele de sarbatori,si eu cu mare nerabdare am pus mina pe pc,si va zic la toate SALUT.
CORNELIA,FELICITARILE MELE PENTRU PUIUTZ.V-am admirat cu mare drag.
dar de alergia ta la portocale,eu tzin minte din scoala ca tu nu prea mincai portocale .....
Dar numele fetiztei imi place ffff mult,e super.

Nu stiu cind mai am posibilitatea sa va mai scriu,dar va duc lipsa enorm .
Pupici la toate fetele.
Apropo,am facut si eu sarmale de s-au lins totzi degetzelele.

Alina,nascuta in Chisinau
Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

FELICITARI FETELOR!
SA AVETI NUMAI BUCURII, FERICIRE, SANATATE, DRAGOSTE SI SA VI SE IMPLINEASCA TOATE VISELE!
CRACIUN FERICIT.


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2 si 3www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">
Filmulete cu Natalita-Elena
Asa de mari suntem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lucia_B spune:

Cu mica intirziere venim si noi cu felicitari si urari de bine. Va dorim la toti Craciun fericit si sanatate. Multa dragoste, rabdare si indeplinirea visurilor.

Cit despre noi, am trecut la gazda noua, suntem bine. Laura s-a acomodat foarte repede si usor, e deja obisnuita cu schimbul locuintei si cred ca chiar o amuza.

Pina ne mai revedem/auzim - un sincer La Multi Ani !!!

-------------------------------
Bucate
Lucia mamili lu Lauras (4 oct 2005)

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Wow, Lucia, ce surpriza frumoasa! Zici ca v-ati inteles toate disparutele sa apareti acuma de sarbatori toate o data.
Ma bucur ca v-ati gasit gazda si ca Laura s-a acomodat. Aveti si net sau ai scris de la cafe?

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Ma bucur mult, ca azi in ziua de Craciun, au reusit sa ajung pe-aici si Lucia cu Alincic. Pupici voua si piticilor vostri, si sper sa treceti mai des.


Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput