Risc ridicat de sindrom Down la dublu test!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Val_ spune:

Sea ma bucur pentru voi. Oricum era o probabilitate foarte mica sa fie altfel. Va doresc numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

Sea, ma bucur nespus ca totul a iesit bine si va doresc multa sanatate in continuare si sa aveti un bb sanatos si destept!

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcbeal spune:

Bravo Sea, felicitari! Ce ma bucur!

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Felicitari SEA!



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aventura spune:

Ma bucur nespus pentru voi Sea!!
Sarcina frumoasa si usoara sotiei!

Aventura 37+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Felicitari Sea, am stat cu sufletul la gura pentru voi.



Nana, 6+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Felicitari!!! Am fost internata la spitalul Titan de pe 9.01 si am stat in salon cu o mamica in observatie dupa amnio la drr. predoi. Si ea a avut analizele initiale proaste, dar la TT ( nici ea si nici eu nu am facut dublu test). Acum am sunat-o si pe ea sa vad ce rezultat are si e 98% ok. Deci amnio e sfanta. Iar in ceea ce priveste locatia si doctorul eu recomand din tot sufletul dr. Predoi de la Titan. Si nu pentru pret. Pentru toata lumea de acolo si pentru corectitudinea analizelor si seriozitatea cu care trateaza fiecare pacient. Nu au avut nici un avort provocat de amnio. Fiecare mamica e tratata ca un ou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Felicitari Sea! Tie, mamicii si lui bebe :) Ma bucur mult de tot pentru voi!

Anca 22+

poze
bebelusa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

sea,v am urmarit povestea si am intrat de nenumarate ori aici,sperand ca ai vesti noi..apoi m am ingrijorat cand am vazut ca nu mai zici nimic...pana azi....va felicit si sa dea dumnezeu sa fie bine in continuare....acum,abia acum,cred ca o sa va bucurati in tihna de sarcina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

DOAMNE ce veste buna,SEA !!!
Numai bine,sarcina usoara si un bb papacios

Samurai-lady 12 weeks si bb Ken 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput