Dvs. îi puteţi oferi singura şansa!

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ce veste mununata!!!
Slava Domnului, de acum sa ne rugam pt ca operatia sa fie reusita si sa primim vesti bune si la finele lui iulie!


--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:


Hei , smecherito , mie nu mi-ai spus nimic inainte !
Ma bucur enorm , ce ti-am zis?
Te pupam si mai vorbim ...
Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Mihaela, ce veste minunata! Ma bucur tare mult si ma gandesc in continuare la voi, sa va dea Dumnezeu mult noroc si operatia sa reuseasca si sa scapati de toate necazurile si grijile. Numai bine!


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre

*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Buna tuturor

Am vorbit azi cu Mihaela si este fff ocupata cu punerea la punt a tuturor detaliilor pentru calatorie.

Va multumeste mult pentru tot sprijinul si promite sa revina in curand cu mai multe detalii despre Surprize si despre plecalea lor.

Va salut si eu pe toti.



Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..


Alexandru are o sansa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Importanta este plecarea.

Tinem pumnii sa reuseasca sa rezolve toate problemele ce tin de plecare si iubitul mic sa faca cat mai putine crize.

Bafta sa iasa toate bine.
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce mai face Mihaela, Alexandru? Au reusit sa cumpere bilete de avion? Cum se mai simte Alex??? Cine mai stie ceva de ei..

Sa facem ceva pentru Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_p spune:

Buna dragi mamici!

Va rog din suflet sa nu fiti suparate pe mine ca nu am mai scris. Va asigur ca am avut motive intemeiate si chiar nu am putut....Unul si cel mai important, Alex nu s-a simtit bine deloc , de multe ori ma uitam la el cand dormea si mi se parea ca nu mai respira... A dat iar inapoi. Nu se mai rostogoleste, e blegut..,nu mai se joaca , nu mai ne zambea dar ...ieri, dupa 2 saptamani Alex mi-a zambit iar. Acum mi-a dat putina putere.

Din cauza ca este foarte somnolent abia apuc sa-i dau sa manance si sa fac putina gimnastica cu el. Acum cu caldura acesta , a inceput sa faca febra de caldura( asa a facut si vara trecuta).

Nu-mi place sa "dau din casa" dar ca sa intelegeti ..un alt motiv , mama mea este tare bolnava si eu sunt aceea care umbla din spitale in spitale, dupa medici etc. Inima nu ma lasa ... e mama mea....

Si inca un motiv. Incerc cu disperare sa iau si eu licenta. Pana miercuri am de predat lucrarea de diploma. Nu-mi sta capul la invatat dar poate cu putin noroc o sa reusesc.

Ma rog necontenit ca operatia sa reusesca iar Alex sa nu se mai chinuie atat. In viata asta , tot ce-mi doresc e putina sanatate pentru Alex si putere sa merg inainte. Poate va par "ciudata" dar nu ma pot bucura pana nu vad ca Alex e un pic mai bine.

Cuvintele voastre de incurajare mi-au dat puterea de a merge mai departe in clipele de suferinta si disperare. Nu pot sa va spun decat cel mai sincer <va multumesc>, sunteti in rugaciunile noastre.

Cu adanc respect,
mamica Mihaela








Alex are 2 anisori si o sansa
http://predoi.netfirms.com/

http://www.jurnalul.ro/articol_69881/suferinta_pentru_elfiecare_zi_e_un_chin.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Mihaela, cum ciudata? Mi s epare normal ceeace faci si iti dau perfecta dreptate, Asa as simti si eu, cum sa ma bucur canc opilasul nu e bine??
Mult succes cu licenta, si multa sanatate si mamei tale! Cate trebuie sa mai ai pe cap, saraca de tine ! Dumnezeu sa iti dea putere sa le treci pe toate !! ptr o mamica luptatoare!!
Imi pare rau ca Alex nu e bine, dar mai e putin pana la operatie si sa ne rugam ca sa fie un succes!! Te pup si multa, multa sanatate la toata familia ta si tie !!!

Sa facem ceva pentru Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Iti tinem pumnii stransi pentru licenta.Felicitari pt ce incerci sa faci si pentru cate duci.

Hai cu putere multa inainte.

Pupam cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

MIhaela, succes cu licenta si spor in toate.
sanatate multa mamei tale si lui Alexandru (mai ales )
speram sa fie mai bine dupa operatie

Mergi la inceput