Schimb de mame - pareri despre ultima editie

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

atunci se intelege.cu bani de la schimb de mame a plecat mama din Fundu Moldovei in Italia, pt ca la 3 zile dupa emisiune a plecat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

quote:
Originally posted by anca_vlad

atunci se intelege.cu bani de la schimb de mame a plecat mama din Fundu Moldovei in Italia, pt ca la 3 zile dupa emisiune a plecat!

S-ar putea sa fi plecat in astfel de circumstante in Italia...cine stie...dar daca s-a dus sa munceasca pe acolo...ma indoiesc ca va rezista...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originally posted by teo37g

quote:
Originally posted by lulu_boches

quote:
Originally posted by claudela

quote:
Originally posted by teo37g

Ma intreb oare familiile astea castiga ceva bani daca participa la asemenea emisiuni
Dupa parerea mea pe unele chiar le mananca undeva cand se inscriu si participa la emisiune , ca doar au tot ce le trebuie acasa
A fost o tipa mai demult ...avea o casa luxoasa , si o familie de invidiat ...si a nimerit la o marlanca cu doi copii si un sotz de 2 bani , care n-au vazut sapun si pasta de dinti in viata lor si mancau terci si paine cu ulei sau untura. Si a mai plecat si cu paduchi de-acolo
Doamne n-as face asa ceva pt nimic in lume ..., sa nu pot dormi pe perna mea ...?
Fereasca Dzeu

Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani

Da, am vazut si eu emisiunea aia in care saracii copii mancau paine cu ulei, cu unsoare..Mama de schimb i-a dus la un restaurant si ei bietii tot la paine unsa cu ulei au tras...Bietii de ei, chiar mi s-a facut mila!

500 Euro

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)



e clar...

Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani

Dar si-au cumparat masina de spalat cu bule ca s-au gindit ei ca daca are bule nu trebuie si apa.Mai aveau si DVD.Pacat de acei copii.Mai era o familie care se spalau cu detergent, sapunul si saponul erau neincepute.sau sa mergi cu hainele sa le speli la riul din sat sa te vada lumea ce harnica esti...Mare ii gradina ....Oare duminica ce mai vedem????

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

la inceput mi-a placut emisiunea. am vazut episodul cu doanma din buc care a mers in maramures. ma tenta sa particip. credeam ca e o experienta frumoasa. mai tarziu mi-am luat gandul. stiu ca sunt si facaturi, dar sa te uiti cu oglinda la wc sa vezi daca e curat.....
nu stiu daca ati vazut faza dar pe mine m-a lasat fara cuvinte.

28+ 21.07.2003
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Tocmai am vazut acum o parte din emisiune , cu o tanti de toata jenaaaaa.
E tipa aia care in reclama era aratata spunand ca nu o face bbarbatul familiei de schimb cu ou si cu otet.
In fine , se certau ei aiurea despre cine si cum s-a ras cu "aparatul" lui de ras , cand ce credeti ca spune tanti? "Eu nu ma rad , ca eu nu sunt curca! Am aparatul meu cu care ma epilez".
Si ce credeti ca scoate din punga? Aparatul ei de epilat care de fapt este o lama roz

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

.Super tare. Pai ce sa faca femeie. Ea a spus adevarul si a si dovedit.Nu se facea cu aparatul omului.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:


..da da da si care era un aparat bun bun bunutz de 3 lei noi , nu shtiftu ala de 5 bani pe care tot il flutura nenea ala.. si eu am crezut ca scoate din pungutza cu doi bani cel putin ultimu' racnet de braun silkepil :D


quote:
Originally posted by XIO

Tocmai am vazut acum o parte din emisiune , cu o tanti de toata jenaaaaa.
E tipa aia care in reclama era aratata spunand ca nu o face bbarbatul familiei de schimb cu ou si cu otet.
In fine , se certau ei aiurea despre cine si cum s-a ras cu "aparatul" lui de ras , cand ce credeti ca spune tanti? "Eu nu ma rad , ca eu nu sunt curca! Am aparatul meu cu care ma epilez".
Si ce credeti ca scoate din punga? Aparatul ei de epilat care de fapt este o lama roz

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Si eu cred ca ai si ce invata de la emisiune.
Am vazut ca in cele mai multe cazuri marul discordiei e curatenia din casa..si nu neaparat mamica obsedata de curatenie are si dreptate, depinde de caz..
Vad la emisiune o famile super ok si una disfunctionala din varii motive si ma intrebam cine alege familile participante intr-o emisiune, ca tare bine le mai potriveste, pentru scandal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Am urmarit emisiunea asta inca de la inceput si parea printre putinelel ”pe bune”, dar de cateva luni cuplurile si situatiile mi se par artificiale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da' voi comentazi o emisiune din 2007 sau emisiunea continua si astazI?

Dana

Mergi la inceput