Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza, Mirela, mai avem putin !Am luat pasapoartele cu vizele!Mai e nitelus si zburam sa implinim un vis, sa devina REALITATE!
Sa ne ajute DUMNEZEUsa ne intoarcem cu bine si cu rezultate caci acum pe 30 iunie se implinesc 11 ani de la acea zi cu nenoroc!!!Offffffffffff caci greu este!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

De aici de la Miskolc pupici cu drag !

Aida - mama de pisica mica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida. mai avem si noi putin si plecam in China.Ne rugam ca si la voi si la noi sa decurga totul asa cum trebuie, sa ne vedem copii sanatosi!!!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Desi am aflat de curind despre tristetea voastra, sper ca imi dati voie sa fiu si eu alaturi de voi, sa va insotesc in aceasta calatorie spre implinirea unui vis cu un gind curat, bun si incarcat de speranta. Sa va intoarceti sanatosi!

CORNELIA www.dropshots.com/day.php?userid=297799&cdate=20070525&ctime=104503" target="_blank">13+ , mami de www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070505&ctime=090808" target="_blank">AGATA si www.dropshots.com/day.php?userid=132493&cdate=20070530&ctime=103800" target="_blank">TUDORA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nelia, ma bucur ca ne insotesti in calatoria noastra, ma bucur ca esti alaturi de noi.E inceputul unui drum lung , iar rugaciunile tuturor ne vor ajuta.Iti multumesc Nelia!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mai avem 7 zile si vom pleca pe 3 iulie in China.Suntem plini de speranta!!!Dan si noi abia asteptam sa implinim visul.Numaram zilele pana cand va fi o alta viata pentru Dan!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Sa va ajute Dumnezeu, ca meritati din plin.

Doina, eu ma aplec in fata ta. Daca toate mamele ar avea macar jumatate din dragostea ta pentru copil, si indarjirea cu care lupti, planeta asta ar fi una mai buna.

Dan fii tare in continuare, si ai incredere, ca o sa fie totul bine.

Multa sanatate, si sa va intoarceti acasa cu bine.


Kya

---------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Kya, eu ma aplec in fata tuturor celor care isi fac timp sa ne asculte necazurile, pe toti cei care soarta ne-a facut sa luptam !!!Ma rog pentru toti cei care ne incurajeaza, se roaga pentru noi toti !Ma rog pentru ca viata sa se schimbe in bine! DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Buna Doina, am vazut ieri un documentar pe Discovery despre celulele stem si (o) clinica din China. Recunosc ca eu una nu am aprofundat deloc domeniul si nu stiam ce pot face aceste celule stem...am ramas gura casca...

Impresionant ce progrese faceau pacientii aia dupa injectii !!
Era un baiat de vreo 28 de ani care era paralizat in carucior si dupa primele 4-5 injectii isi putea strange pumnii ceea ce nu putea inainte, putea sa se ridice din carucior si sa stea in picioare si chiar sa faca cativa pasi. Au fost si cazuri unde nu au dat rezultate dar pacientii erau foarte in varsta si probabil de aceea, eu una am ramas uimita de aceasta 'minune'
Sigur o sa reusiti !!! Doamne Ajuta!!!

Doina, off topic, ce zodie esti?

Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mariaa, noi am citit si cautat in multe locuri despre celulele stem.
Stim ca la unii pacienti nu dau rezultate, dar cand aceasta este singura speranta...Dan e pregatit psihic pentru tot!Daca nu dau rezultate la prima interventie , se poate face si a doua.Noi mergem cu credinta ca va fi bine.Este chiar uimitor ce pot sa faca aceste celule!!!Trebuie sa reusim! DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput