All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

imi pare extrem de rau! suntem aici daca ai nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Alina . Eu am facut eco al Dascalu, la Provita.
Adina ce tarife percepe Andrada? Vrem si noi o programare. Am dori o tunsoare "sauvage" . Eu tot nu pricep cum de ai indraznit sa intrerupi fata din acea faza creatoare.
Roxana DNP 15 august.

Multa sanatate la toata lumea!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

mav,
roxana,tare frumos flacaul tau si,desi pare tati leit,vad ca e topit dupa mami.Ce frumos ati pictat ferestrele...si degetelele cu tortSa-ti traiasca dansatorul!


Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

mav,imi pare rau!

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


Mav stiu ca e foarte greu si tocmai de aceea vreau sa te incurajez si sa-ti spun ca va fi bine alta data.
Adinutza si cum ai iesit in scari??..am o prietena care in timp ce dormea i-a tuns fetita ei bretonul..hihi..frantuzeste.
am admirat si eu pozele voastre cu baieti care mai de care mai frumosi si cuminti..hihi..nu-i asa Mamacita, Roxana?Sa va traiasca!!
Ege in sfarsit reduceri!!sa le poarte sanatoasa scumpetea ta!Eu fac o pauza chiar daca sunt maniaca cu shoppingul cand e vorba de Mariuca dar sa vad cat m-o tine
cateva poze cu noi de la sarbatori
http://www.dotphoto.com/go.asp?l=crig72&p=038C&AID=4222129
sau aici
www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=135395&Show=Y
Mygirl la multi ani!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Alina, imi pare tare rau.
data viitoare va fi bine, sigur!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Alina, imi pare rau!!! nici nu stiu ce sa spun sa te fac sa te simti un pic mai bine...


Roxa, l-am vazut pe pitic, frumos foc!!!! Ce petrecaret este!!! Bine ca nu era si DAvid prin preajma sa vada trenul!!! vrei sa iti dau eu niste idei??? noi avem in grupa si o fetita de 3 ani abia impliniti (cand am inceput avea 2.5 ani...) dar a fost singura...in rest cei mai mici fac acum 4 ani...

Ege, ce ai putut sa cumperi?? hihi...a mai ramas ceva in magazin?? e "z" in c-ta?





It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:


......... va multumesc pt gandurile bune!



simona, acum te inteleg...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Alina suntem alaturi de tine....inca o data! vb Simonei, data viitoare va fi mai bine!
Cristina, da, baieti frumosi da cuminti si mai! stii tu!
Ege hihi reduceri? mai ca as da iama si eu.....la tonele de haine pe care le are Pat ce mai conteaza sa pui poze cu pitica cu hainutele noi, da?
Sanzi, da, te rog frumos daca ai timp mi-ar fi de ajutor! trenuri de craciunul asta a primit 3!o luam incet-incet pe urmele moastre hahahahahaha .
va pupez, am fugit la munci! sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Am citit vestile bune, mai putin bune.... nu spun nimic, doar atat ......

Am lipsit motivat cateva zile, Alexia a vut o diaree dubioasa cateva zile, de vineri mai exact, cu dureri de burtica. Am inceput trat.cu Hydrasec,regim, dar trecea pt putina vreme, apoi durerile... am continuat cu No-spa si Debridat capsule. Nimic altceva ca simptome(febra sau varsaturi).Cam greu cu capsulele, nu stie sa le ia.E obisnuita de la Vigantolette sa le rontzaie, nu stiu cum o s-o conving pe viitor sa le inghita cu apa. Azi e ok, am tinut-o dupa mine pana acum, fericita ca a fost la servici, dar de maine incepe serviciul ei serios.

Voi, mamicilor cu servici, ati revenit pe baricade? Cum e?

O zi buna in continuare!

LA MULTI ANI MYGIRL!

Mergi la inceput