All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi!
Oana(Emaaimee)
Jone(Alex)
Ione(gemenele)
Oana(Paul)
Ioana(David)
Ionut(Mariuca)
Ionut(Razvan)
Dana, volan eu am vazut in Metro2. Erau cel putin 3 modele diferite. Stiu, pt ca Bogdan le testeaza de cate ori mergem acolo, desi are si el acasa unul.

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Sanzi, am vazut pozele voastre, si eu am fost uimita de cat de mare e David si ce bine ii sta cu parul mai lung. Mi-a placut si lectia, o sa incercam si noi.
Mamacita, scump tare Alex, l-am admirat in poze!

Hai sa va zic ce mi-a facut Andrada: eu stateam la calculator, foarte preocupata pt ca-mi caut niste referate ca acusi vine sesiunea(chiar daca aveti ceva referate pt drept,mi-ar prinde bine) si ea m-a bazait ca vrea sa-mi puna clame in par si bilute si tot felul de clestisori.Am lasat-o sa ma perie,sa ma traga de par si sa-mi intinda parul cu un drot de jucarie si la un moment dat vad niste par pe tastatura si cand imi dau seama fata mea ma tundea cu o foarfeca din aia care taie in zig-zag.
Bine ca mi-am dat seama inainte de a fi cheala!

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by ADINUTZA
Mamacita, scump tare Alex, l-am admirat in poze!

Hai sa va zic ce mi-a facut Andrada: eu stateam la calculator, foarte preocupata pt ca-mi caut niste referate ca acusi vine sesiunea(chiar daca aveti ceva referate pt drept,mi-ar prinde bine) si ea m-a bazait ca vrea sa-mi puna clame in par si bilute si tot felul de clestisori.Am lasat-o sa ma perie,sa ma traga de par si sa-mi intinda parul cu un drot de jucarie si la un moment dat vad niste par pe tastatura si cand imi dau seama fata mea ma tundea cu o foarfeca din aia care taie in zig-zag.
Bine ca mi-am dat seama inainte de a fi cheala!



In afara de multumirile ptr.compliment,trebuie sa-ti spun ca am lesinat de ras cand mi-am inchipuit-o pe tanara stilista!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

La multi ani, Ioane si Ioni!!!!!!

mamacita, n-am disparut. sebi a tinut-o tot cu febra pana azi (n-am mai putut pleca la munte, insa acum este mai bine), iar azi mi-a fost mie nu prea bine.... fapt pt care, mai pe seara, am "dat" pe la urgenta. ar trebui sa fie totul ok (nu intru aici in amanunte), insa maine o sa incerc sa ajung la un echo, asa cum mi-ai recomandat si tu.
am vazut si eu pozele cu alexut si cele cu david.
in noul an, si sebi a devenit insomniac...... nu vrea sa doarma nici ziua, seara cred ca adormim noi inaintea lui, vine, pleaca, schimba paturile dupa cum are chef, iar dimineata... este primul pe baricade, ne anunta ca e frumos afara si el vrea la joaca.

cami... greturi mai putin(!?), dar alte... dureri destule. ma bucur ca voi sunteti bine! sper sa fim si noi! echo ai facut tot la dr dobre? ai grija cu cascavalu' ala!

adinutza, se pare ca esti cea mai buna partenera de joaca a andradei! felicitari!

lulu, sa fiti sanatosi! sarcina usoara si sa va ajute DD sa fie asa cum va doriti!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata dragelor
la multi ani sarbatoritilor de ieri! sa aiba viata plina de bucurii!
Alina felicitari multe multe! DPN?
Camelia, mav? si la voi va rog DPN-ul ca sa il trecem in listuta!
Camelia hihi ai fost cool cu cascavalul....eu mancam....banane! pe care le urasc si pe care nu pun gura in mod normal .
Andrada e criminala Adinuta!!! hihihihi bine ca ai depistat la timp tunsul.....macar a apucat sa realizeze ceva?
Tatiana vb maine dimineata, da? drum bun azi la bucuresti! pupici si sanatate Biei.
Ege voi sunteti mai bine??? refacere rapida va dorim.
mamacita imi pare tare bine de intalnirea de vineri. noroc cu Alex pe care l-am recunoscut imediat. poza asta: http://new.photos.yahoo.com/balcanalina/album/576460762382724761/photo/294928804140243521/4 e criminalaaaaa!
Sanzi super misto lectia aia....am sa incerc sa caut pe net ceva metode ptr varsta lui Pat, sa vad ce pun la cale.
Pat e ok cu mana, multumim de intrebari. basicile se duc, noroc cu pantenolul...oricum nu uita sa zica tuturor ca el are buba si ca a pus mana pe uf-uf.
Cornelia te duci cu Stefan la alergolog?
o saptamana frumoasa tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Adinutza si Crig multam de raspunsuri. Chiar nu stiam de unde sa incep,ptr volan, mai ales ca sunt in criza permanenta de timp.
Cat despre tort, am intrbat la Silvian si nu fac decat cu o singura compozitie, care mie nu prea mi-a placut.

Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

sa va zic ca au reduceri in tom la "Z".noi am fost azi si am cumparat o groaza de lucruri lu ege,la casa am platit 4.5 milioane.totul e la50%reducere.
noi suntem putin mai bine ,dar tot mucosi suntem.la farmacie nu a vrut sa-i dea sotului flumicil,decat cu reteta,deoarece se recomanda copiilor peste 2 ani.asa ca am continuat cu sterimar.i-am oprit si antitermicele.poate ajung maine la dr de fam.sa vedem ce zice.
in rest,nimic deosebit,ne bucuram de vremea asta frumoasa de primavara.
va pupacim

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

am vazut si eu pozele cu david(sinzi) si alex(mamacita)

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hahaha Ege si tu nu puteai sa spui ca ai copil de 3 ani? uuufff ce faze fac cateodata si farmacistele astea....
am pus si eu codasa cateva poze: http://good-times.webshots.com/photo/2088306940088100014NudEZw enjoy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

s-a oprit din evolutie.
nu vreau cuvinte de consolare, ca oricum nu m-ar ajuta deloc....
nu ma intrebati nimic, este....... cumplit de rau.......

Mergi la inceput