All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ege spune:

july.ieri m-am luat cu vestile frumoase despe viitoarele mamici si am uitat sa-ti zic ce vroiam,adica ,da asta e kurban bayramul.si sincer nu stiam ca esti musulmanca.sa inteleg ca esti maritata cu un roman? si eu am vreo 2 veri insurati cu romance si se interleg super bine,pt ca este dragostea la mijloc
maine am programare la manichiura si cosmetica.o sa ma fac" mumoasa"
sper sa intru si maine sa va urez cele bune

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Multumesc pentru urari!
We placut si spor la treaba!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by mamacita
mav,nu este vorba ca nu te vrem printre noi,nici gand;expunerea de opinii,care stim prea bine cati factori reflecteaza[de aceea nu prea au cum sa fie identice]este constructiva pana la un punct.Oana si-a exprimat opinia,tu pe a ta,ea s-a considerat datoare sa explice ca nu a vrut sa te jigneasca dar asta este viziunea ei,ok,fiecare invata ceva daca doreste de la celalalt,daca nu,n-are rost sa va certati si va vedeti de drum.Mai ales ca nu sunteti numai voi doua in corespondenta,ca sa ii puneti capat.Asa ca nu te supara si mai ales nu pleca!




Pai...eu cred ca am luat atitudine;atitudine pe care o voiam moderatoare si sincera.Sper ca mi-a si fost perceputa astfel

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Desigur, mamacita! Stai linistita, am inteles ce trebuia si chiar am "prins" atitudinea ta impaciuitoate (numai ca pana ai postat... si am apucat si eu sa ma linistesc...)!
Multumesc mult pentru PM, sa-ti dea D-zeu multa sanatate!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Felicitari Vic!!!!! Felicitari Camelia!!!!! Va doresc sarcini usoare si bebei sanatosi la vara!

July, nu am stiut ca ati trecut prin momente asa grele. Numai bine va doresc!

Un An Nou cu impliniri! Multa sanatate si armonie!


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Narcisa, Alina, Camelia: Felicitari si sarcini usoare....Doamne ce perioada frumoasa va asteapta....Mie imi este dor de vremea aceea desi nu au trecut decat 2 saptamani de cand nu mai sunt , ci ...Am fost o graviduta stresata si nu m-am puttu bucura chiar din plin de sarcina si acum regret...voi sa nu faceti k mine...

Multumesc mult celor care mi-au raspuns si m-au sfatuit... dupa revelion vom merge sa vedem cum stau treburile....

Roxanaz:Si eu sper k acum sa imi gasesc locul aici....
Ce memorie ai...

Madalina +Darius Cristian

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

LA MULTI ANI PT 2007!!
VA DORESC CEEA CE IMI DORESC SI MIE,ADICA SANATATE,NOROC SI MULTE REALIZARI
.

eu inca misun prin bucatarie cu prajiturile mele.am gasit o reteta super,se numeste browni,a mai mancat cineva??
va pup,cred ca in loc de noapte buna pot sa zic buna dimneatza!

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Mav, Cameliafelicitari. Va doresc la amandoua sarcina usoara si bb2 sanatos, frumos si destept ca si bb1. Chiar ca parca te apuca un dor de facut copii .

Va doresc la toate un an nou fericit, cu multe bucurii si vise implinite si, mai ales, multa sanatate.

Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July spune:

Camelia,felicitari!Alexandra cred ca-i super fericita!Sarcina usoara si-un bb.mancacios!


Roxi,iti dau p.m. cu meniul de la Irish,avem deja viitoare mamici si sa nu creez neplaceri!S-a dus cu coctailurile mele!
Sinzi,ceva viral la meninge dupa o gripa severa,care-a debutat cu dureri abdominale ca de pancreatita.Poti sa crezi ca vroiau sa-l opereze?Noroc cu dr.Cadar(echografist)care si-a depasit atributiile si-a dat un diagnostic pe care nu l-a banuit nimeni.

Va doresc ca Noul An sa va aduca sanatate si multa,multa voiosie!

Cu drag,July si Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Petrecere reusita diseara si sa va prinda Noul An cu voie buna si veselie in suflete!

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput