All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ege spune:

primiti cu colindul???

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Vai ege, scuza-ma ca te-am tinut atat, te rog sa ne colinzi . Multumim frumos, a fost superb. Voi va pregatiti de bairam? Din cate stiu este duminica. Spor la treaba! Faci baclavale?

Iata cum l-am www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20061225&ctime=005650" target="_blank">momit noi pe mos Craciun.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Craciun fericit tuturor!
Cami, mi-a placut de Alex, e talentata tare..
Eu am concediu pana pe 15 ianuarie, va asteptam pe la noi, sa ne punem domnisoarele sa ne incante...
Vladis, bradutii arata super, cred ca sunt si gustosi tare..
Mie nu mi-a iesit cozonacul cum as fi vrut... E drept ca s-a mancat dar inca mai sper sa nimeresc si eu o reteta buna ca de 1 an ma chinui sa fac unul reusit cu adevarat...
Va pup, petreceri frumoase in continuare!

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

da cami,bairamul e pe 31.vai de noi.o sa fie o agitatie!!anul asta taiem o vaca.de obicei taiam berbec.
baclavale nu fac,cumpar o tava.maine vreau sa-i cumpar lu ege hai nutze pt bairam si pt seara de revelion,ca doar duc fata la restaurant(colonadelor).
cum a fost de craciun?povestiti ce ati facut?
noi azi am fost la cumparaturi in supermarketuri si era asa de bine.era gol.am cautat mascarpone sa fac tiramisu,dar nu gasesc de nici un fel.
va pup,noapte buna!

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

SARBATORI FERICITE! pot spune in asta zi si LA MULTI ANI STEFAN, STEFANIA!

Ganduri bune, bucurii si sanatate maxima va uram!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

CRACUIN FERICIT!!!!!!!
Sacul mosului sa aiba pentru noi toti, sanatate si fericire.
La multi ani Stefaneilor , sa fiti sanatosi si baftosi.

Adinutza , te invidiez cu atata liber pe capul tau, asa ca hai sa ne auzim la un tel sa facem o programare.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna.
Am revenit la servici pentru 3 zile. De Craciun i-am avut pe socrii de la Valcea care au venit si au stat cateva zile, Paul s-a rasfatat de n-a mai putut cu toti bunicii pe cap, si eu mai mult pe la bucatarie, i-am facut un tort tatalui meu care a avut ziua de nastere chiar de Craciun.
Cum ati petrecut sau sunteti cam prin concedii? As fi vrut si eu sa am toata saptamana asta libera dar nu mi-a mai ramas nici o zi, asa ca...
La multi ani pentru Stefani si Stefanii!
Vacanta placuta in continuare celor care stau acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

"LA MULTI ANI!" sarbatoritilor zilei de sf. Stefan, multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor.

Noi zilele acestea am fost pe la parinti, o zi la unii, cealalta la ceilalti, ca sa impacam pe toata lumea. Acolo d-ra a fost rasfatata la maximum, a colindat si a primit cadouri.
Azi am fost la munca, acolo printre felicitari si pupaturi am reluat activitatea "haleala", de nu mai vreau nik' acu'. Pana sambata mai sunt 2 zile lucratoare (tot de felicitari si pupaturi cu colegele care lucreaza in ture ) si apoi iar minivacanta. Vai ce saptamana lucratoare "lunga" si epuizanta .

ege cred ca la sfarsitul saptamanii supermarketurile goale vor fi doar o amintire , cel mai bine te aprovizionezi din timp. Spor la treaba.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Va salut dragele mele constantence! Am mai scris de cateva ori aici pe cand eram graviduta, dar pe atunci mi s-a parut k eram cam singura la acest capitol, asa k am intrat din ce in ce mai rar. Acum k am trecut si eu la statutul de mamica, sper sa intru repede in "gasca" voastra si sa ajung sa va cunosc mai bine.Nici acum nu cred k voi intra foarte des pt k bb este foarte mic(2 sapt) si imi ocupa tot timpul, dar o sa incerc.
O salut in special pe mamacitasi ii multumesc din nou pt toate sfaturile pe care mi le-a dat cand eram .

Acum as vrea sa va intreb la ce restaurantdin C-ta sau Mamaia mi-ati recomanda sa fac botezul, tinand cont k vom avea in jur de 50 de pers invitate.As vrea ceva dragut,dar nu foarte scump(asa..k pt 2 bugetari ce suntem...)As fi vrut k restaurantul sa fie in cadrul unui hotel sau al unei pensiuni pt k tb sa inchiriem si cateva camere pt musafirii de la distanta, dar nu e neaparat un criteriu.Eu nu stiu restaurante asa mai intime...ci doar din cele mari unde se fac nunti...si de aceea apelez la voi.Trebuie sa gasesc unul cat mai repede caci vrem sa il botezam pe Darius inainte de a intra in Postul Pastelui, deci, pana pe 15 febr...Poate imi dati voi ceva idei..k de..sunteti trecute prin asa ceva....oricum va multumesc anticipat....

Madalina +Darius Cristian

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/album/556148874UKdszG?start=36

am pus cateva poze care "povestesc" cum am petrecut de Craciun...




It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput