Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

Ce bine zice "Acest site creeza dependenta", din data de 13 martie a.c. de cind v-am gasit, nu mai stiu sa fac altceva decit sa va citesc, si sa ma joc cu voi, si din cind in cind (chiar foarte des) sa le incurc pe cele care joaca Fazan sau altceva. In ultima vreme am ceva probleme cu concentrarea.
Sper sa ramin linga voi mult timp de acum incolo.

Va sarut dulce

Mamica de printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magduta-sv spune:

Sint aici din 2005, de cind cautam pe google informatii despre Fiv. Sint dependenta de acest site, o dulce dependenta care poate ma va ajuta intr-o zi sa am bb.
Va citesc zilnic si ce e mai frumos decit sa discuti despre copii.Sintem o familie mare cu mamici si aspirante la acest minunat nume.

Magduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claussia spune:

si eu sunt aici de anul trecut dar nu mai stiu daca am postat.Oricum site-ul este dintre cele mai bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinax spune:

ce bine ca existati!!!
v-am descoperit dintr-o intamplare pentru ca lucram la firma care se ocupa de pachetele care le primesc mamicile la maternitate....si eram mereu inconjurata de mamici, viitoare mamici, scrisori de la mamici si multe poze cu bebelusi si asa am aflat de voi...si de atunci imi faceti numai bine

nici nu stiam ca am nevoie de asa ceva in viata mea pana sa devin si eu dependeta de DESPRE COPII

poate acum ca ne dorim sa facem si noi un bebe o sa descopar si alte parti ale comunitatii pe care nici nu le stiam pana acum

MULTUMESC

nu..nu ne mai jucam pentru ca imbatranim ci imbatranim pentru ca nu ne mai jucam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Sunt aici din 2004 cred, nici nu mai tin minte exact. Am aterizat cu totul intamplator pe site si a fost prima data cand mi-am facut cont pe un forum. Aici am invatat ca exista oameni care apreciaza munca si efortul sustinut, ca nu esti chiar singur atunci cand te lupti sa iti dezvolti o afacere, aici mi-am facut prietene adevarate si cat de poate reale, aici am plans cand a murit Ionut, m-am bucurat alaturi de Buggy la craciunul batranilor si aici am invatat ca a dona sau a ajuta pur si simplu o persoana care are nevoie de tine nu este un act de mila ci o responsabilitate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tcelen spune:

acum am descoperit sb acesta,sunt aici din 2004 sau 2005,nu mai stiu exact,as putea sa ma uit in profil si sa aflu dar nu asta conteaza....
m-am inscris ssssi nu prea am intrat chiar uitasem,apoi am ramas insarcinata si timida am scris la odiseea sarcinii,si incet ,incet s-au adunat fete care erau insarcinate in aceeasi luna ca si ine,am inceput sa comunicam si am legat prietenii stranse,fie ele si doar virtuale,ne faceam griji una ptr alta,ne spuneam una alteia tot ce simteam..apoi eu am fost prima care a nascut,si toate acele fete au fost alaturi de mine cu sms,telefoane,mesaje aici...si am simtit atunci ce inseamna aceasta comunitate si ce inseamna sa faci parte din ea.......
va multumesc ca existati!!!

www.internationalvoting.com/int3/ask.cgi?pid=42-936" target="_blank">VOTATI A PATRA POZA,BULINA DE DEASUPRA !!!MULTUMESC
NOI LA MUNTE DE PASTI
POZE NOI CU IULIAN SI ANAMARIA
POZE ANA-MARIA
poze Iulian
POZE GRAVIDUTA,FAMILIE SI COPII

Ce au mai facut bebeii nostrii!!
CRISTINA&ANA-MARIA17.01.2006& IULIAN 22.11.1998



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hermelina spune:

Da sunt aici

"Daruieste dragoste si vei fi binecuvantat cu dragoste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

in 2003, cind cautam informatii despre un sirop de tuse nu mi imaginam cit de mult (indirect intr un fel) imi va fi schimbata viata de catre acest forum....

prin acest forum am cunoscut persoana care mi a insanatosit copilul, doar Thea pe atunci Tot la fel mi am gasit jumatatea si mi am umplut casa cu copii, acum existind in viata mea si Ana si Ioana

so...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007
"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Si eu sunt aici si am de gand sa raman...

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Spun si eu Prezent!

Va iubesc, nu pot trai o zi fara voi...
Din cauza voastra mi-a cumparat sotul laptop de ziua mea...
Aici imi beau cafeaua in fiecare dimineata, aici spun noapte buna la culcare.
Aici am legat prietenii trainice, aici citesc lectii de viata, atunci cand mi-e greu, realizez ca altora le este si mai greu, atunci cand ma bucur, impart cu voi bucuria...
Sunteti parte din sufletul meu si de aici nu voi pleca niciodata.

Ciufuleasca e cu voi!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput