Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rucx spune:

Sunt aici de aproape un an si jumatate! De cand am ramas insarcinata! aAcum sunt mama de Alexut, care are 6 luni si jumatete. Numai ca nu m-ati vazut! Eram doar o cititoare! Am plans si am ras de fiecare data, cu fiecare dintre voi. Mi-ati fost prieteni buni cand nimeni nu-mi mai intra in voie, cand eram ca in transa pentru ca nu dormeam noptile, cand citeam cum se naste, ca sa stiu si eu...Am invatat multe de la voi si m-am hotarat sa ne cunoastem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Eu sunt noua,insa mamica aspiranta,ceea ce inseamna ca raman prin preajma ..Dar ce e mai important,acest site imi da senzatia de "acasa"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Mai este un pic si fac si eu 1 an de cand am postat prima data pe DC, cu toate ca citeam si ma informam cu mult timp inainet. Este un site ff util si va marturisesc ca l-am recomandat cu caldura tuturor prietenelor mele care urmau sa devina mamici sau care-si doreau un copil.
Va pup si va urez numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Am descoperit acest site din primavara lui 2006 cand am ramas gravida si zilnic il vizitam.De curand m-am inscris.Ma simt tare bine aici.

elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Spun si eu PREZENT in categoria celor dependenti de DC!!!!! Cred ca e o mare, mare realizare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaCat spune:

Eu sunt aici din decembrie 2006 dar pe tot parcursul sarcinii am stat numai pe acest site.Am invatat foarte multe de la voi.
Am intrat si pe alte site-uri dar aici mi-a placut cel mai mult.
Cu acesta ocazia asta va multumesc ca existati.

Nicole va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaCat spune:

Scuze am vrut sa scriu
Cu acesta ocazie va multumesc ca existati.
este de vina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaros spune:

Nu vreau sa va plictisesc,inaintea mea s-au spus multe lucruri fumoase despre acest forum.V-am descoperit intimplator cind cautam un remediu pt.nasul infundat al piciului si de atunci va citesc aproape zilnic si va urmez sfaturile.M-ati scos din multe impasuri.Va multumesc ca existati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Buna seara! Sunteti grozave,mamicilor. V-am descoperit cam tarziu pt ca nu am avut calculator,iar de net ce sa mai zicAm citit despre copii din revista "mami" pe care o citesc din 2002.
Apropo pe usa clasei mele se afla o poza cu ratuste pe care scrie: VINO ALATURI DE NOI.V-ati prins?Am clasa I.
Adevarul ca citesti multe pe forum!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Daca sunt aici? Cum altfel nu am mai jucat scrabble de cand am intrat pe DC. Zilele trecute cautam ceva despre nu se stie ce(ca-s cam sclerozata de o vreme incoace!)si uite asa am ajuns la voi si daca nu v-o fi cu suparare o sa mai raman ceva vreme pe aici.

Nu vreau nimic de la viata decat sa fiu langa copiii mei atata timp cat au nevoie de mine

Mergi la inceput