Copilasii din 2002 (30)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

NU am gasit folderul cu numele meu... Dar mai sunt niste poze la comun, poate le pot lua de acolo sa le pun intr-un folder cu numele meu...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nicoleta, nu cred ca mai poti sa il recuperezi...daca l-ai sters...

Noi azi avem serbare si vine Mosu la gradi...sunt curioasa cum o sa fie...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by Nicoleta

NU am gasit folderul cu numele meu... Dar mai sunt niste poze la comun, poate le pot lua de acolo sa le pun intr-un folder cu numele meu...Nicoleta

Nicoleta, folderul tau nu-l vezi decit daca te loghezi cu ID si parola.
Daca nu reusesti totusi, pune-le la mine in folder si ti le mut io


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

ajutor ptr alexandru
Ajutor pentru Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna la toata lumea!
Karina, nu esti rea... noroc ca azi am luat salariul! Deci... potecuta este pregatita!
Tot azi ar trebui sa ma mobilizez sa ii caut cadoul de Craciun pentru George! Incerc sa caut ceva de construit, vad ca ii place foarte mult, si masina misterelor daca o mai gasesc in Metro... daca nu ceva carte de colorat.
Sa aveti un weekend linistit si frumos!
Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Eu m-am loga si m-am uitat...nu vad, mai! Dar vad din pozele noastre daca dau pe All sau asa ceva.. nu le pot lua de acolo sa le pun in "Nicoleta"?
Of, ametitii ca mine...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Am avut o zi nebuna. A fost serbare de Mos Craciun la mine la birou, asa ca a fost un balamuc total.
Rares n-a fost incantat de spectacol, el astepta sa vina mosu', iar mosu' a venit la sfarsit. Cadoul lui Rares era la baza piramidei de cadouri, asa ca a avut de asteptat saracutu', dar in final a fost incantat de masina lui cu rulota din catalogul Qwelle, daca o stiti.

Nicoleta, imi pare tare rau de pozele tale, dar poate ca fetele IT-iste te pot ajuta sa mai recuperezi ceva.

Robert, La multi ani! cu mare intarziere.

Karina si Gabbriela , multumesc pentru ajutorul vostru in ceea ce priveste albumul nostru.

Va pup pe toti si toate si va doresc un sfarsit de saptamana placut!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

stati linistite putin cu albumele.. nu va cuplati pozele intre ele va rog... acuma intru sa vad care e beleaua.. as poutea salva toate pozele.. depinde de metota de stergere.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ok, pozele sunt acolo.. nu te pot ajuta sa le pui pe album pt ca nimeni nu m-a ascultat. V-am rugat sa puneti la titlul pozei numele copilului si asa unde vedeam scris Stefan puteam pune in albumul tau... din pacate nimeni nu a facut asa.. se putea pune la descriere mai multe detali, era mai simplu de urmarit si de organizat.

Ce trebuie sa faci e sa mergi si sa intri cu parola si numele de la copiii_din_2002, dupaia apesi "all my photos", dupaia mergi in josul pagini si unde incepi si vezi pozele tale ti tasta CTRL apasata si clic pe fiecare poza in parte care e a ta. Cand pagina 1 are toate pozele tale selectionate apesi "EDIT", dupaia "ADD TO ALBUM", dupaia alegi albumul unde scrie Nicoleta si apesi ok. dupa ce ai facut pasul asta mergi iara-si la "ALL MY PHOTOS, si mergi la pagina 2 acelas pas cu CTRL si clic, si dupaia pagina 3 si 4 si 5 si 6... sunt 6 pagini complete cu poze.. spor la selectionat si poate pe viitor cineva cand isi pune poze poate sa isi faca timp sa sc dupa cum am cerut sa fie mai usor pe viitor organizarea.

Sanatate la toata lumea si la toti pitici.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://family.webshots.com/photo/2182792680087737923TZVnQy

am pus poze de azi de la serbare, si cu Mosu!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salutare.
Gabb, nu este mai usor sa editez pozele si dupa aia sa mi le pui tu in album? Sa se numeasca Stefan... ?
Sinzi, vazut pozele, placut.
Nicoleta

Mergi la inceput