Copilasii din 2002 (30)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

La Multi Ani Robert, sa cresti mare, sanatos si sa ai cararile vietii presarate cu bucuir, noroc si fericire.


Frumoase poze Lucia.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaralu13@yahoo.com spune:

la toata lumea.
[blue]LA MULTI ANI ROBERT!SA CRESTI MARE,SANATOS,IAR COPILARIA SA FIE O BUCURIE ATAT PENTRU TINE,CAT SI PENTRU PARINTII TAI.[[/blue]
red]sanzi_ana,nici eu nu am timp sa scriu.Mai intru uneori si mai citesc ,sunt alaturi de mamici cand copii sunt bolnavi,ma ucur pentru mamicile insarcinate cu bebe 2,ma uit la fotografiile de la serbarile copiilor sau de la zilele lor,dar nu prea am timp sa intru sa postez.
Cert e ca timpul trece mult prea repede,iar cateodata am senzatia ca ziua e mult mai scurta,iar totul consta intr-o fuga intre camin,serviciu,iar camin si apoi acasa.
Sanatate maxima la toate mamicile si copii lor.
Va pupam.
Oana si Bianca Maria
[/red]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.

Intru si eu de acasa, Stefan este mai bine, tuseste rar, suieratul nu l-am mai auzit, insa uneori respira mai greu, suntem cu Salinul pe langa noi, uneori i-l pun si cand doarme 2-3 ore... Sper sa scapam fara antibiotic, pana miercuri sper sa se repare, sa il mai duc si la gradi 3 zile ca altfel nu mai facem fata cu timpul. Maine va sta acasa cu tati, este tare vesel din acest motiv.

Sanzi, lui Stefan nu ii creste piciorul asa de repede, nici nu iau incaltamintea fixa, ce-i drept. Nici la inaltime nu aveminca salturi spectaculoase. De obicei ghetele subtiri din toamna ne ajung si in primavara, creste cam cu un numar si jumatate pe an.

Elena, daca am stat acasa am trecut si eu la treburi mai grele, am dat cu aspiratorul si am facut putina ordine, am sters praful mai temeinic (Pronto...), dar parca vad ca dupa 3 zile este la fel... As vrea sa imi pun perdele si lustre, la noi inca este "casa noua". Astea sunt investitiile pana la Craciun in casa.

CRISTINA, sa va traiasca baiatul de 4 ani, sa fie sanatos si voios si voi la fel! Abia astept sa vad pozele.

Lucia, Stefan s-ar bucura si el cu un asa cadou, foarte fain, cat am reusit sa il vad!

In seara asta Stefan nu vroia sa se culce si credeti ca argument a gasit sa traga de timp? "Mami, hai sa aerisesti ca in dormitor la mine miroase a povesti!" Haios copilul asta al meu! :))) Ii citise tati povesti inainte de culcare...

Maine voi merge la serviciu cateva ore, sper sa isi revina copilul sa putem sa il scoatem sambata pe afara, de luni nu a mai iesit si se cunoaste... e mai nervos, nu prea are somn... mai ales seara asa trage de timp! Dupa-amiaza doarme 4 ore insa.
Mai intru maine, va doresc multa sanatate.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Multumim. Sa fiti fericite alaturi de copiii vostri toata viata!

O sa punem si poze cu prima ocazie. O seara placuta si noapte buna!



Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cdorina spune:

Sa ma inscriu si eu cu fetita mea,Diana.
E nascuta pe 29 aprilie 2oo2.Si va fi sora mai mare a Biancai,care va veni pe lume la sfirsitul lui ianuarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Am facut o prostie maaaare, mi-am sters albumul de la albumul comun... MAi poate fi salvat? Am incercat sa imi creez album nou dar nu ma lasa (sunt la serviciu acum...). Daca nu mai poate fi recuperat, Gabb, te rog sa imi mai creezi tu un album pe numele meu.
Multumesc...
Am incercat sa sterg o poza si....
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna dimineata!!
Nicoleta, ce-ai facut???? Cred ca o sa o iei de la capat! Poate poate Gabbriella sa te ajute, totusi! Haios Stefan cu aerisitul camerei dupa povesti!
Noi inca cautam papucei albi ptr serbare! Am cautat in Bucur Obor, dar n-am gasit nimci! ptr. fetite tone de pantofiori, sandalute, ptr. baieti, nika! Serbarea e mircuri, poate gasim pana atunci!
Pantalonasii i-am facut, helanca alba i-am luat acum trebuie sa facem ceva cu incaltatul! Are niste adidasi albi mai vechi si ponositi, dar au o dunga verde intre toc si fetele de piele. Poate sa-i vopsesc, sau e aiurea???
Lucia, frumos copilasul tau! Si ce bucurie ghidusa i se citea pe fata cand isi deschidea/savura cadoul!!!
Oana, bine ai venit printre noi!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Buna ziua !

Va citesc, dar n-am mai scris ca n-am avut noutati. Bogdan e tot acasa, asa ca probleme n-avem.
Nicoleta, eu ii pun aparatul Salin toata noaptea. Ziua nu-l folosim, ca n-ar face fata, el se plimba prin toata casa si avem 4 camere plus un hol de ~ 12mp. Acum nu mai tuseste, nu-i mai curge nasul. Am terminat prima luna de Lantigen B si Imunno baby si facem 10 zile pauza. Ii dam in continuare Septilin, Minimartieni, Laptisor de matca si am inceput sa-i dam de azi Irs19.
Nicoleta, am intrat pe albumul comun si vad ca albumul tau exista, dar e gol. Nu am gasit vreun trash, sau ceva asemanator pt. poze asa ca nu cred ca se pot recupera.

Elena, astazi sint rea . Am pus o poza cu torturile de la ziua mea de iarna trecuta. Si am mai pus o poza de-a lui Bogdan de acum 4 ani, una dintre primele lui poze.


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

ajutor ptr alexandru
Ajutor pentru Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Asa m-am speriat! Katty, credeam ca zici ca o luam de la capat cu racelile daca il duc la gradi... dupa aia m-am prins... Huh! O iau de la capat, ce sa fac?
Karina, am citit ce probleme ati avut, nici voua nu v-a fost usor, sunt sigura.
Intru si eu sa pun niste poze.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Nicoleta, mesajul ala cu pneumonia e mai vechi, l-am editat ca scrisesem gresit "intersitiala" in loc de "interstitiala" si nu aparea la cautare . Acum sintem bine (bat in lemn) si asteptam cu interes sa plecam la munte, sa ninga si sa schiem


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

ajutor ptr alexandru
Ajutor pentru Alexandru

Mergi la inceput