Copilasii din 2002 (30)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

LA MULTI ANI ROBERT, SA FII SANATOS, FERICIT SI DUMNEZEU SA TE FEREASCA DE NECAZURI!!!!!Nicoleta, spre ca Stefan e si mai bine acum, si incep sa treaca problemele, pentru a va pregati de sarbatori.Sinzi noi inca nu am facut brad acasa, iar cadoul cam asta pe care l-a primit ieri, e tot ce si-ar fi putut dori.Katty, adevarul e ca are o multime de astfel de masini, dar BMW ul acela avea in plus fata de masinile lui si capota care se deschidea la portbagaj si asta il incanta.Cat despre petrecerea de ieri, l-am dus pe Liviu cu vorba ca mergem in oras sa vedem beculetele si am ajuns la Hotel Parc unde se tinea petrecerea de Craciun. Am zis ca intram sa vedem si pe acolo bradutii iar Liviu cand a vazut asa multi copii si sala aceea mare, nu voia sa intre ca lui nu ii place. Insa cand a zarit bradul si cadourile de sub brad, s-a postat acolo si a inceput sa intrebe daca e si cadoul sau acolo si daca vine mosul. Mi-a fost un pic ciuda ca nu a vrut sa se joace si el cu clownii si cu ceilalti copii, a preferat sa stea pe scaun langa mine si brad, asteptand mosul si privind la joaca celorlalti.Apoi a fost spectacol de circ, a fost frumos, insa domnul Liviu ca si anul trecut, nu s-a miscat de pe scaun pana nu a venit mosul. A spus frumos poezia pe care am invatat-o recent, special pentru asta, fara sa greseasca sau sa se incurce (primele 3 strofe din Iarna pe ulita de George Cosbuc) dupa care a primit un hammer mare alb teleghidat dupa care e innebunit. Dimineata s-a trezit devreme cu gandul la masinuta.Cam asta e cu petrecerea si cadoul. O sa pun imediat si poze.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani draga Robert!!!!!!
Cristina poate reusesti sa pui niste poze....ce i-ati pregatit de ziua lui???



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

La Multi Ani, Robert! Sa cresti mare si sanatos si sa le aduci parintilor tai numai bucurii! Sa primesti cele mai frumoase cadouri si sa ai o petrecere super!!!
Cristina, sa va traiasca puiutul, si sa va bucurati de el! Ce surprize si cadouri i-ati pregatit. Vrem poze cu sarbatoritul!


Buna la toata lumea, va salut si eu azi!
Nicoleta, ma bucur ca e Stefan mai bine, sper sa fie si de acum incolo si sa scapati de pneumonia asta. Poate treceti de ea fara antibiotic cum v-a zis si dr. Bravo ptr. prestatia de la serbare, as vrea sa fie si al nostru la fel pe 20. Felicitari si lui Liviu, ca si el a zis poezioara frumos!
Sinzi, al nostru nu e inca sfidator, pot sa zic ca e ascultator si nici nu comenteaza cand il rogi ceva.
Elena, la burtici! ce face "domnisoara", parca ziceai ca o sa fie fetita, nu?
Celelalte fete pe unde sunteti?



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

poze de la Mos Craciun


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Lucia, dar poze cand a desfacut cadourile nu ai pus?? hihi...
Eu de abia astept sa ii vad fata!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

pai asta e poza:http://new.photos.yahoo.com/lpircalabu/album/576460762371513581/photo/294928803995043230/10si asta ar fi:http://new.photos.yahoo.com/lpircalabu/album/576460762371513581/photo/294928803995218685/13


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Robert, La multi multi ani, sa fii sanatos si voios! Cristina, sunt emotii care se pastreaza mereu... sa va traiasca baiatul!
Lucia, se vede ca i-a placut lui Liviu cadoul, avea niste bujoooori in obraji! Iar domnisoara mea (sper sa se confirme si la 3D in ianuarie) face box cu mine non stop! Imi reamintesc prin ce senzatii unice am trecut si cu George, si voi ramane doar cu amintirea lor.
Am fugit, ma navalesc treburile din nou!
Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Multumim din suflet de urari, i-au facut azi la gradinita poze si-o sa mai facem si noi azi cu tortul cand vine tata. Cum le procesam, le si punem. Cadoul a constat dintr-o macara uriasa de la playmobil si un lego cu un camion dar le-a primit sambata pentru ca a vrut sa fie de fata cand i le luam din magazin. De la gradi s-a ales cu o felicitare si un joc Memory.
Azi a fost (si este) o zi insorita si, dupa gradinita, am trecut putin prin parc.
Sa va traiasca si voua copilasii, sa se faca sanatosi cei bolnaviori si sa vina cat mai repede Mos Craciun cu sacul plin!

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Robert!Sa fii sanatos si sa-i bucuri pe parintii tai!Cristina sa va traiasca puiul si sa petreceti minunat azi!

Sarbatori fericite!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Robert !
Sa cresti sanatos si voios, sa ai o copilarie ca-n basme !
Petrecere frumoasa si daruri pe masura !
Felicitari, Cristina_C !
Sa va traiasca si sa va bucure mereu sufletele, minunea voastra !


Sarbatori fericite, alaturi de cei dragi !
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput