Copilasii din 2002 (30)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani 2007!!!!
Sa ne auzim cu bine la anul si petrecere grozava!!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Aho, aho, copii, mamici si tati!
Sa va aduca anul care vine numai bucurii, sa fiti sanatosi si sa aveti parte de multe impliniri.
LA MULTI ANI!
Stefan si parintii lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

LA MULTI ANI!!!
ANUL NOU SA VA ADUCA NUMAI BINE SI SANATATE!!!




cristina si nazdravanul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la multi ani si tot ce va doriti sa vi se implineasca in 2007

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sparg eu gheata pe anul asta, vesti nu grozave de la noi, azi plecam la matusa mea la Pitesti ca maine la prima ora sa fim la Bucuresti la medicul Cernatescu, am vorbit cu el la telefon si ne primeste. Maine aflu cum stau lucrurile.
La noi ninge ca-n basme, copacii sunt indoiti de zapada, insa nu ne putem bucura de asta, noi avem probleme... mergem sa ne luam lanturi la masina si cablu de tractare... As fi vrut mai degraba cu saniuta si cu schiurile :(. POate va fi bine, poate nu este astm, poate va trece repede si fara urmari... Sa va ganditi la noi maine, sunt o mamica foarte ingrijorata...
Multa sanatate in Noul An, ca asta este important.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nicoleta, sa dea Domnul sa fie bine! Iti tin pumnii pentru maine. Ce frumos ca la voi ninge! Aici inca nu, ieri a avut o tentativa dar, pana la urma, tot cu ploaie s-a sfarsit. In schimb mi-am pus pe computer un wallpaper in care ninge. Macar atat...

Eu nu v-am mai spus, dar in ultima saptamana de gradinita Robert a facut iar otita. Seara n-avea nimic si s-a trezit dimineata cu dureri mari de urechi. Repede la orelist: otita medie la ambele. I-a dat Amoxicilina. In octombrie a mai facut o data otita medie la o ureche si externa la cealalta. Azi mergem iar la control, dr. vrea sa se uite la polipi si sa-i faca un test de auz. S-a vindecat si polipii nu-s o problema, zic eu- respira bine pe nas si nu sforaie. Si aude bine, numai ca uneori se face ca nu aude, dar asta-i altceva. Nu stiu cum a facut otita a doua oara! Credeti ca se poate face si daca i-a intrat aer rece in urechi (ii suspectez pe cei de la gradi ca nu i-au pus bine caciula si el, uneori, si-o pune stramb si-i raman urechile pe afara)? Sau s-o fi molipsit de la un copil?
La cabinet m-am intalnit cu o mama a unui coleg de gradinita care spunea ca baiatul ei si-a pierdut auzul 2 luni!! Si-a trebuit sa-i puna nu stiu ce tuburi in ureche pe care atunci, cand ne-am intalnit, trebuia sa i le scoata. Dar de polipi nu l-a operat, n-a fost nevoie. Ce-o mai fi si asta?
O sa va spun mai tarziu ce s-a intamplat azi la orelist...

Un An 2007 cat mai bun va doresc!

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Cristina iti tinem si tie pumnii, sa veniti cu vesti bune de la control.Imi pare rau sa aud ca aveti mereu probleme cu otitele astea. Am o prietena al carui baietel, nascut tot in 2002, a facut 2 otite anul trecut si i s-a recomandat scoaterea polipilor. A racit de mai multe ori la gradi, polipii s-au inflamat de fiecare data la raceli, si astfel au aparut otitele. In conditii normale, polipii nu ii creau probleme. L-au operat pe 20 decembrie si deocamdata e bine.Sanatate la toata lumea!


LA MULTI ANI CU SANATATE, SANATATE SI IAR SANATATE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Buna la toata lumea..Mai primiti o buburuza de 2002?Mircea-Stefan(2 iulie 2002).
Acum 2 zile v-am descoperit si am citit cu interes despre majoritatea gazelor voastre..Vom veni si noi cu povesti si poze despre noi..
Pana una alta:Un An Nou fericit si plin de impliniri si SANATATE.

Va pupacim pe toti


Mircea si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

La mlti ani!Un An Nou fericit,cu multa sanatate si liniste!

Noi am petrecut foarte bine(si inca mai petrecem ca doar mai sunt sarbatori ),Marie a fost fericita ca Mosu'i-a indeplinit toate dorintele adica i-a adus palatul cu printese,puzzle-ball,jocuri peste jocuri,carti.De Craciun am avut musafiri si pe Mosul in persoana.Fetele fiind destul de mari si Moju'un bun priten,mi-a fost teama ca-l vor recunoaste dar nu au avut "ochi"decit pt daruri...celelalte intrebari delicate au sosit mai tirziu .Imi doresc sa nu se strice vraja cu Mosul dar avind in vedere ploaia de intrebari de anul asta,imi e fff greu sa anticipez cum va fi anul viitor.

Imi pare rau ca aud de copilasi bolnaviori,le dorim sanatate maxima.
Nicoleta ,va tinem pumnii sa fie bine,miine,la consultatie.


Povestea cineva de sah.Oare tu,Sabina?Scuze ca nu am retinut exact.
Si fiica-mea joaca sah binisor,e tot meritul sotului meu,sahist de mare clasa.Joaca aproape zilnic 10-15 minute si e taaare incintata,viseaza deja sa primeasca medalii si cupe asa cum are tati .Dupa ce implineste 6 ani,ii cautam un club de sah,deocamdata e prea devreme.

Pt ca eu sunt libera pina luni si la gradinita e un program lejer(multi copii sunt in vacanta),miine va sta acasa cu mine si pe la prinz,mergem la patinoar .

Seara frumoasa!



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani!
Mircea si Anne bine ati venit!
Nicoleta te asteptam cu vesti cat mai bune!
Pentru ca Victor(Rosa)deschide aniversarile de anul acesta tin sa urez La multi ani celor 5 anisori! tuturor sarbatoritilor din luna ianuarie.
Multumesc celor care mi-au trimis mesaje de sarbatori si imbratisarile calde vin si din partea noastra.
si pe maine!






Mergi la inceput