Aspirante optimiste >20 ani (20)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Hei,ce faceti????Vreti sa ajungem pe a 2-a pagina????

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Uitasem sa votez subiectul!

Mai fetelor pe mine ma dor sanii intr-una de luna trecuta... De la ce o fii???? Vi s-a intamplat vreodata asa ceva?


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Biby nu ti-a trecut durerea?
Poate este CM peste sarcina

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Biby nu ti-a trecut durerea?
Poate este CM peste sarcina

anca
poze nunta
Incercari bb



Durerea nu mi-a trecut! Si nu cred ca este CM peste sarcina pentru ca mi-a curs muuuult (ca de obicei)! Si sunt foarte ingrijorata de durerile astea... sunt ca niste junghiuri asa si mai mult in parti ma dor...


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Am votat si eu acum si gata!!!!!!!!!
Biby, de la ce oare sa te doara sanii? Mi se pare chiar ciudat!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

kriss79 multumesc mult pentru urari si pentru listuta!

Cami 5+
Punctuletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Buna fetelor dragalaselor

Corinuk imi pare rau ca esti dezamagita si trista. Poate e mai bine sa te detasezi un pic si in mod sigur lipsa stresului iti va face numai bine.

Andra ce frumos sentiment trebuie sa fie sa auzi inimioara lui bebe

Ramonella nu te stresa ca o sa fie bine

Nana eu zic ca tu o sa ai un cadou frumos de mos anu asta.

Cat am visat si eu sa pot pune sub bradut familiei un cadou special. Anu asta nici nu cred ca pot sa merg acasa si nici cadou nu as avea ca e prea repede pentru test Ca tot ziceati de temperaturi - afurisita asta de TB a mea a scazut iar azi doua unitati, deci nu cred ca am ovulat inca. Nu-i bai ca is numai z16 si mai are timp sa ii vina mintea la cap si pe barbatu meu sar in fiecare zi sa nu cumva sa ratez momentu. Daca nici luna asta nu se intampla nimic nu mai calculez nimic. Si daca pana prin martie tot nimic il iau si pe barbat de-o aripa si il duc la numaratoare L-am si anuntat fara drept de apel desi cred ca ii e cam frica, dar nu are ce comenta . Ce usor e sa fii barbat ca doar analiza e departe de a fi un chin, ba chiar pe invers , pe cand femeile au parte de chin si neplaceri Da ce nu facem noi pentru bebe!

SA aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by selina-d

Nana eu zic ca tu o sa ai un cadou frumos de mos anu asta.




Selina, .
Sa te auda Dumnezeu.
Eu iti tin pumnii si tie si sper ca toate sa primim cadouri frumoase de Craciun.

Eu nu stiu ce sa mai zic. De cand am facut o usoara infectie urinara acum 2 luni, am ramas cu o sensibilitate inainte s aimi vina uratzii, iar azi dimineata am simtit jena cu pricina si m-am intristat tare.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaoi spune:

Buna dragele mele
Gata asteptarea a luat sfarsit. Astazi sunt in Z1. Mi-am facut programare pentru analize si ecofrafii la Medlife. am fost destul de stresata ca nu stiam cand o sa-mi vina "bucuria" pentru ca am zile diferite pentru analizele hormonale si ar putea cadea intr-una din zilele de week-end sau chiar de Craciun. Insa am rezolvat pana la urma.
Ma simt destul de bine avand in vedere ca astazi este prima zi si de obicei ma simteam rau. Chiar ma gandeam daca o sa rezist la dureri mai ales ca diseara avem petrecerea de sfarsit de an la firma si ar trebui sa fiu foarte fresh. Daca ati fi vazut cat de agitata eram dimineata iar acum sunt foarte lesinata.
Dar asta e viata. Si cu bune si cu rele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

CAMI FELICITARI!!!!!!!!
Selina te inteleg ca si eu imi facusem mari sperante pentru sfarsitul acesta de an... Chiar eram ferm convinsa ca e un bebe mic acolo dar... se pare ca m-am inselat! In orice caz speranta nu trebuie sa ne-o pierdem, sa fim optimiste pentru ca in mod sigur ca rasari soarele si pe strada noastra! Nu-i asa?!

Nana pe bune.. sunt foarte ingrijorata de durerile astea de sani. In ianuarie oricum eram chitita sa-mi fac investigatii... acum sunt si mai si!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput